0
clear
  • Американскиот кристал светилка соба спална соба ноќни pendant светилка вертикална едноставен модерен креативни А1 светилки ZH
  • -20%
  • -20%
Американскиот кристал светилка соба спална соба ноќни pendant светилка вертикална едноставен модерен креативни А1 светилки ZH

Американскиот кристал светилка соба спална соба ноќни pendant светилка вертикална едноставен модерен креативни

DEN 9024.00

Количината на стоката
Тековен


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјал : кристал платно
(2) Боја : розова боја сиво црна, бела виолетова црвена
(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
кристал имаат стил ABC три стил може да се избере
големина : види опис

Детални карактеристики

Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, Кафена, Зелена, Портокалова, Розова
Тип На Објект:
Кат Светилки
Wattage:
21-30W
Стил:
Современа
Сенка Ветер:
До & Долу
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
База Тип:
E27
Број На Модел На:
22
Сенка Тип:
Shadeless
Материјал:
Кристално
Карактеристики:
1
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Кат Светилки

Слични производи

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.(3)ние гарантираме за квалитетот на било к

Tipo : Luces де споредено, материјал : метал hierro1 bombilla E27 (не incluidas).Тоа може да се користи за дневна соба, спална

За превозот политика : 1.Примена на живеење : дневна соба, библиотека, кафуле, ресторанТифани светилка ма

Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни...

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на об

Тип На Прекинувач : Push Копчето ПрефрлатеПериод на гаранција : 1 годинаБоја класификација : беж сенкаСвет

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Други купувачи, исто така, како што се : Нов Јапонски Стил Современи дрвени ѕид светлина кревет светилка

СпецификацииРетро Зголеми Шема Обоено Стакло Биро СветлаДимензии7.1"D X 16.9"HМатеријал(s)Легури, Обоено Ста

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Материјал : Метал

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : crytsal табела Светлина Големина : W120mm*H390mm Извор на Светлин

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо(2) Боја : Железо(3) Светлосен : E27(не вклучувај

Пакетот вклучува : 4pcs / многуЗа Продавачот за Испорака : Помало од 2 Кг ,Помалку $7.Ако објектот е неисправе

Модерната Кристал ѕид Светилки Дневна Соба покрај кревет Кристал ѕид светлина луксузни E14 свеќа криста

Pease Се Пополни Во Детални Адреса (Вклучувајќи И Целосно Име И Презиме, Телефонски Број, Поштенски Код)Ста

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Купувачите кои го користат Кина пост / Хонгконг Пост, ќе добиете следење на број.За производот : Ние може

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

гроздобер индустриски ковано железо Ѕид Sconces ретро селски бар, паб арт деко светилка steampunk декоративни с

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : табела Светлина Големина : Широчина / должина 120mm, висина

Please wait...