0
clear
  • Кинески стил lotus светилка за на маса светилки креативна личност ретро спалната соба студија биро десктоп Lotus lotus leaf Смола табела светла
  • -20%
  • -20%
Кинески стил lotus светилка за на маса светилки креативна личност ретро спалната соба студија биро десктоп Lotus lotus leaf Смола табела светла

Кинески стил lotus светилка за на маса светилки креативна личност ретро спалната соба студија биро десктоп

DEN 7632.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : смола
[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)
[Главната технологија] : резба
[Примена] : дневна соба, ресторан, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : L32 CM H50 CM
Купувачи се покаже

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Табела Светилки
Wattage:
21-30W
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Материјал:
Смола
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Број На Модел На:
2
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
рамка боја:
Зелена
Боја На Каросеријата:
Зелена
Техника:
Врежани
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Табела Светилки

Слични производи

Модерната Антички ретро Бронза ѕид светлина мода гроздобер крпа абажур спалната соба ноќни sconce lamp, E27 си

гроздобер индустриски ковано железо Ѕид Sconces ретро селски бар, паб арт деко светилка steampunk декоративни с

Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни...

Pease Се Пополни Во Детални Адреса (Вклучувајќи И Целосно Име И Презиме, Телефонски Број, Поштенски Код)Ста

Спецификации : Карактеристики : Мат црн финиш Материјал : Метал & Пластични Боја : Црна Сијалица Стандард

започнетекрајотМоден кристал подот светилка спалната соба кат светилка свеќа кристал подот светилка г

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал Ѕид Светилка Големина : L200mm*H100 MM Извор на Светли�

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Стил на ѕид светлина пр

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на об�

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Повеќе Препорачуваме ПредметиАмериканската гроздобер ѕид светилка затворен осветлување ноќни лампи ѕ

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Други купувачи, исто така, како што се : Нов Јапонски Стил Современи дрвени ѕид светлина кревет светилка

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ако овој објект е во вашиот поседување н�

објектот е оштетен за време на транзитот или неисправни објектот не е како што е опишано Бидејќи вебсај�

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Тип На Прекинувач : Push Копчето ПрефрлатеПериод на гаранција : 1 годинаБоја класификација : беж сенкаСвет�

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Материјал : Метал

Упатство За Купување : 1.Светилки Не е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на ѕидот светлина

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.(3)ние гарантираме за квалитетот на било к�

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Материјал : Желез�

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м�

Please wait...