0
clear
  • Нов Стил Нордиските Современи дрвени ѕид светлина кревет светилка хотел тоалетот ѕид осветлување бања спалната соба ѕид светилка AC90~265V
  • -20%
  • -20%
Нов Стил Нордиските Современи дрвени ѕид светлина кревет светилка хотел тоалетот ѕид осветлување бања спалната соба ѕид светилка AC90~265V

Нов Стил Нордиските Современи дрвени ѕид светлина кревет светилка хотел тоалетот ѕид осветлување бања спалната

DEN 3686.40
DEN 2580.00

Количината на стоката
Тековен


Други купувачи, исто така, како што се :
Нов Јапонски Стил Современи дрвени ѕид светлина кревет светилка хотел тоалетот ѕид осветлување бања спалната соба ѕид светилка AC90~265 V
материјал : даб база + стакло абажур Извор на Светлина : LED Светилки/Енергија-заштеда светилка (не се вклучуваат) Сертификација : CCC,rohs,CE,УЛ Апликација : Спална соба,Студија соба,Дневна соба,Ресторан,канцеларија Осветлување Област : 5-8 квадратни метри Напон : 90-260 V Извор на Енергија : AC
Почитувани Пријатели, ве Молиме љубезно, истакна, Нашите Продавачот за испорака метод вклучуваат :
Кина пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet, Post NL,Сингапур Пост,Шведска пост,Швајцарскиот
Пост,Dhl e-commerce,e-EMS,EMS,DHL,Fedex..ние ќе изберете соодветна испорака
метод,во зависност од вашата земја .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Ветер:
До & Долу
Стил:
Европа
Гаранција:
2 години
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
База Тип:
E27
Карактеристики:
Моден Модерна
сертификација:
ROHS
Осветлување Област:
5-10square метри
Бренд Име:
GROWSUN
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
KS-BM2096
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Стакло Камен
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No

Слични производи

Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни П

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1.6 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на

Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо(2) Боја : Железо(3) Светлосен : E27(не вклучувај

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : табела Светлина Големина : Широчина / должина 120mm, висина

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

објектот е оштетен за време на транзитот или неисправни објектот не е како што е опишано Бидејќи вебсај

Американската ретро индустриски правец на спалната соба ноќни ламби творештво долго механичка рака, E14,

Тип На Прекинувач : Push Копчето ПрефрлатеПериод на гаранција : 1 годинаБоја класификација : беж сенкаСвет

започнетекрајотМоден кристал подот светилка спалната соба кат светилка свеќа кристал подот светилка г

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Please wait...