0
clear
  • моден Медитеранот тифани огледало светлина мода селски ѕид светилка кревет светилки
  • -20%
  • -20%
моден Медитеранот тифани огледало светлина мода селски ѕид светилка кревет светилки

моден Медитеранот тифани огледало светлина мода селски ѕид светилка кревет светилки

DEN 6214.08
DEN 4350.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Абажур Боја:
сина, жолта
Напон:
220V,90-260V,110V
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
DEEVOLPO
Стил:
Средоземното Море
Тело Материјал:
Стакло
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Инсталација Тип:
Ressessed Во
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
5-10square метри
Техника:
Обична Обоена
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Жолта
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Гарантен период:
3 Години
Број на извори на светлина:
3
Зрачењето Област:
10 ㎡
моќност:
31 w ()

Слични производи

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ако овој објект е во вашиот поседување н�

За превозот политика : 1.Примена на живеење : дневна соба, библиотека, кафуле, ресторанТифани светилка ма�

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Упатство За Купување : 1.Светилки Не е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на ѕидот светлина

Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни...

објектот е оштетен за време на транзитот или неисправни објектот не е како што е опишано Бидејќи вебсај�

Модерната Антички ретро Бронза ѕид светлина мода гроздобер крпа абажур спалната соба ноќни sconce lamp, E27 си

започнетекрајотМоден кристал подот светилка спалната соба кат светилка свеќа кристал подот светилка г

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Материјал : Метал

Американската ретро индустриски правец на спалната соба ноќни ламби творештво долго механичка рака, E14,

Пакетот вклучува : 4pcs / многуЗа Продавачот за Испорака : Помало од 2 Кг ,Помалку $7.Ако објектот е неисправе

Please wait...