0
clear
  • Лофт Гроздобер Стил Ѕид Светла За Дома Антички Светлина Тела Метал Индустриска Вода Цевка Светилка Ноќни Lumiled Ѕид Sconce
  • -20%
  • -20%
Лофт Гроздобер Стил Ѕид Светла За Дома Антички Светлина Тела Метал Индустриска Вода Цевка Светилка Ноќни Lumiled Ѕид Sconce

Лофт Гроздобер Стил Ѕид Светла За Дома Антички Светлина Тела Метал Индустриска Вода Цевка Светилка Ноќни Lumiled

DEN 6234.24

Количината на стоката
Тековен

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Гаранција 1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y 3. ИЛИ, вие maychoose да има замена. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Пратката 1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА. Ние само брод да се потврди цел адреси. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
IWHD
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
ЛЕР Цевка Светилка
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Кревет Во Соба
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Темно Сива
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
Лофт Ѕид Sconce

Слични производи

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на об

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние ќе ги провери секој пратката внимателно пред пратката.На м

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Почи

Американската ретро индустриски правец на спалната соба ноќни ламби творештво долго механичка рака, E14,

Tipo : Luces де споредено, материјал : метал hierro1 bombilla E27 (не incluidas).Тоа може да се користи за дневна соба, спална

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Модерната Антички ретро Бронза ѕид светлина мода гроздобер крпа абажур спалната соба ноќни sconce lamp, E27 си

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Кристал Ѕид Светилка Големина : L200mm*H100 MM Извор на Светли

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

(2)Ако најдете на долниот производ од мојата продавница во кина, ве молиме оставете ми порака.Материјал :

гроздобер индустриски ковано железо Ѕид Sconces ретро селски бар, паб арт деко светилка steampunk декоративни с

Купувачите кои го користат Кина пост / Хонгконг Пост, ќе добиете следење на број.За производот : Ние може

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Материјал : Желез

Ако led светлата беа скршени во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни...

Please wait...