0
clear
  • Toika 50pcs/многу 5ft 50W 1500MM T8 LED v облик на Цевка 1.5 м црвена зелена сина шарени цевка AC85-265V
  • -20%
  • -20%
Toika 50pcs/многу 5ft 50W 1500MM T8 LED v облик на Цевка 1.5 м црвена зелена сина шарени цевка AC85-265V

Toika 50pcs/многу 5ft 50W 1500MM T8 LED v облик на Цевка 1.5 м црвена зелена сина шарени цевка AC85-265V

DEN 34800.00

Количината на стоката
Тековен


ние сме директни професионални led светла manufactory во Guangdong.Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!
1. Должина : 1500mm (Должината вклучуваат pin), со Дијаметар : 30мм
2. Тип на LED : SMD2835, 240 LEDs
3. Номинална Моќност :
4. Влезен Напон : 85-265v (Универзална)
5. Фактор На Моќ : 0.95
6. Боја Рендерирање Индекс : >75 Ra
7. Агол на гледање : 270 степен
8. Животниот век : 50.000/h
9. Tube Материјал : алуминиум легура назад;
10. Температура на бојата : црвена/сино/зелено : 2800k

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, жолта, розова, виолетова
Wattage:
50w
Поддршка Dimmer:
No
боја:
јасно маска
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Бренд Име:
Toika
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Температура На Боја:
Напон:
85-265v
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Зрак Агол(°):
270°
Моќ Толеранција:
3%
LED Чип Бренд:
Toika
Должина:
1.5m

Слични производи

Еквивалент УВ Противобактериен Замена HeraeNNI 60 / 35 XL ув ламба е 70 w, 450 мм во должина номинална ефективни жив

Направен во Јапонија,23 V 100 W сијалица за MAQUET ALM ЗЕК0001 хируршки getinge операција број светлина 23 V100 W X514 СП хал

Точка : Лер G6.35 Сијалица Кула типG6.35 база висока моќност led сијалица со висока моќност led диоди,18pcs SMD 5050 , П

10 Pcs / Многу PAR30 E27 / E26 LED светлото на рефлекторите Светилка вградна светилка 35 W AC110 V265 V Светилка Светилки П

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет со Голема извршено енергија конзервација Очи заштита на Долг ж

Производи се движат од КОЧАН чип, Таванот, Светла, Рефлектори, Кристално Светилка, Цевки, Светлата, Песна

ние сме директни професионални led светла manufactory во Guangdong.Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

20pcs / многу Висока Моќност 1 W 3 W 5 W LED Леќа 13 MM Мини ПММА Леќи 15 30 45 60 90 степени За 1 3 5 W Вати LED Сијалица на Вни

Douille : E14Тип де LED : 5050 6 W Висока моќност LEDDe Couleur lumière : Блан FroidНапон : 220 VДимензија : 31*80mmФлукс lumineux : 400lmАголо

Моќност : 12 W(900 MM)Материјал : Висок квалитет на Алуминиум+ PC Покритие +водоотпорен крајот капиДолжина : 900mm

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начи

Спецификации : Моќност : 4 W / 5 W Целата големина : L107 MMx18 MM Чип : Epistar Јасноста на боите : бела светлина Напон :

g24 led сијалица 5w 7w 9w led светло smd5050 20pcss led диоди e27 база g24 база led светилка ac110v 220v 240v топло ладно бела rotatable св

Моќност : 36wБаза : E27 E26 E40 E39Температура на бојата : 27003500k(топло бела) / 40004500k (природни бела) / 60006500k (кул бело

ние сме директни професионални led светла manufactory во Guangdong.Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!

Точка : Лер G6.35 Сијалица Кула типG6.35 база висока моќност led сијалица со висока моќност led диоди,13pcs SMD 5050 , П

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Убаво и Посветла !Алуминиум Ладење Школка : Подобро Топлина Дисипација,Долг Животен Век.Пламен Retardant Сил

17.90 14.50 Сијалица База G4 Тип на самото Место Светла светла Боја Топло Бела / Ладно бела Wattage (W) 1.5 LED Тип SMD 2835

Главната апликација : Поле c amping, Патот патување, Ноќта риболов, ентузијаст, Партија Осветлување, Мобилни

Please wait...