0
clear
  • GreenEye 6Pcs E14 LED Свеќа Сијалица Светлина 7w 9w Алуминиум LED Светилка 220V Златни Сребрени Кул Топло Бела Ампулата Lampara Гроздобер Ретро
  • -20%
  • -20%
GreenEye 6Pcs E14 LED Свеќа Сијалица Светлина 7w 9w Алуминиум LED Светилка 220V Златни Сребрени Кул Топло Бела Ампулата Lampara Гроздобер Ретро

GreenEye 6Pcs E14 LED Свеќа Сијалица Светлина 7w 9w Алуминиум LED Светилка 220V Златни Сребрени Кул Топло Бела

DEN 451.20
DEN 316.00

Количината на стоката
Тековен


Убаво и Посветла !
Алуминиум Ладење Школка :
Подобро Топлина Дисипација,Долг Животен Век.
Пламен Retardant Силна Пластика.
Чипови и се Коло :
Кореја Увезени Ултра Сјајна LED.
8~13% Повеќе Светла Од Другите.
Спецификација :
База тип : E14 Алуминиум Свеќа Led Сијалица Светлина
Влезен Напон : AC220v (185~240v)
Осветленост : 7 W 25 LED =650lm, 9 W 35 LED =830lm
Температура на бојата :
6000-6500 K(ладно бела)
2800-3500 K(топло бела)
CRI : 82
Фактор на моќ : 0.87
Живот : 46000-52000 H
Карактеристики :
Ниска потрошувачка, висока осветленост.
Енергија-заштеда на енергија и еколошки, е погоден за рециклирање.
Ниска топлина генерирање, без УВ или ИНФРАЦРВЕНА светлина зрачење.
Сеизмички, отпорност, не-термички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен.
Погоден за дом, канцеларија и изложба осветлување.
Многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлосна енергија.
Има долг животен век, без опасни материјали.
Инстант почеток, без да трепка. цврста состојба, shockproof.
Се заштеди енергија повеќе од обичните светилки.
Направени од високо квалитетни материјали.
Green Eye 6 Pcs E14 LED Свеќа Сијалица Светлина 7w 9w Алуминиум LED Светилка 220 V Златни Сребрени Кул Топло Бела Ампулата Lampara Гроздобер Ретро

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
25LEDs Golden Oval, 25LEDs Golden Tail, 35LEDs Golden Oval, 25LEDs Silver Oval, 25LEDs Silver Tail, 35LEDs Silver Oval
Тип На Објект:
LED Светилки
LED Чип Бренд:
ОСТАР
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Бренд Име:
Зелени Очи
Зрак Агол(°):
360°
Просечен Живот (часот):
50000
Обликот:
Пламен
Моќ Толеранција:
1%
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Напон:
220V-240V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Led Сијалица Тип:
Свеќа Сијалица
База Тип:
E14
Број на LED Чип:
35 компјутери
Должина:
10.6CM,12.3CM
Точка име :
Свеќа LED Сијалица
Категории:
led сијалица e14
Wattage:
7w E14 LED Bulb
Функција:
Алуминиум Ладење, Висока Светла
боја на светлина:
Кул бела / Топло бела
Осветлување Тип:
led светилка e14
bombillas led:
led сијалица, 220 v
ампулата led:
led светилка 220v
lampada led:
led светло 220v
Заштеда Светилка Engergy:
e14 led сијалица

Слични производи

Моќност : 12 W(900 MM)Материјал : Висок квалитет на Алуминиум+ PC Покритие +водоотпорен крајот капиДолжина : 900mm

T5 ЛЕР Цевка Светлина Спецификација : 20 W T5 ЛЕР Цевка Чип Бренд : Epistar Моќ : 20 W Должина : 1.2 m Боја : Бела,Топло

10pcs LED Таванот на вниманието алуминиумско тело двоен прстен без светилка извор / Една Ротација GU10 свети

Направен во Јапонија,23 V 100 W сијалица за MAQUET ALM ЗЕК0001 хируршки getinge операција број светлина 23 V100 W X514 СП хал

wyприклучокstartЖешка Стока$7.61 $12.69$7.61 $12.68$9.98 $16.64$1.45 $2.41$9.41 $15.69$3.42 $5.7$39.42 $65.7$1.25 $2.09wyприклучоккрајПроизвод Пар

Светилки носителот : E27број светла : 30 КОМПЈУТЕРИ SMD5630Напон : AC220240 vмоќност : 5 wТемпература на бојата : лад

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет со Голема извршено енергија конзервација Очи заштита на Долг ж

Производи се движат од КОЧАН чип, Таванот, Светла, Рефлектори, Кристално Светилка, Цевки, Светлата, Песна

Нашата цел е задоволството на клиентите!НаплатаВе молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на б

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

ние сме директни професионални led светла manufactory во Guangdong.Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

Моќност : 36wБаза : E27 E26 E40 E39Температура на бојата : 27003500k(топло бела) / 40004500k (природни бела) / 60006500k (кул бело

17.90 14.50 Сијалица База G4 Тип на самото Место Светла светла Боја Топло Бела / Ладно бела Wattage (W) 1.5 LED Тип SMD 2835

Но, стоката мора да се врати во фабричка состојба."Квалитетот на Прво место" секогаш е движечка сила за Sum

ние сме директни професионални led светла manufactory во Guangdong.Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!

Точка : Лер G4 Сијалица Кула типГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност led диоди,27pcs SMD 5050 , ПРЕД

Опис : Brand new & висок квалитет Лесно да се инсталира Бренд нови фабрички запечатени халоген светилки тип :

Функција;УВ дезинфекција цевка светилка4 W / 6 W / 8 W да ги задоволат вашите потребиWattage : 4w / 6w / 8wДолжина на :

USB Полнење ПРЕДВОДЕНА од Кабинетот Светлина Авто ПИР Сензор за Движење Светилки Led Blubs ПРЕДВОДЕНА од Каб

Главната апликација : Поле c amping, Патот патување, Ноќта риболов, ентузијаст, Партија Осветлување, Мобилни

Please wait...