0
clear
  • Toika 100pcs/многу 5ft 25W 1500MM T8 ЛЕР Цевка Светлина Висока осветленост Epistar 1.5 м црвена зелена сина шарени цевка 25LM/PC AC85-265V
  • -20%
  • -20%
Toika 100pcs/многу 5ft 25W 1500MM T8 ЛЕР Цевка Светлина Висока осветленост Epistar 1.5 м црвена зелена сина шарени цевка 25LM/PC AC85-265V

Toika 100pcs/многу 5ft 25W 1500MM T8 ЛЕР Цевка Светлина Висока осветленост Epistar 1.5 м црвена зелена сина

DEN 48720.00

Количината на стоката
Тековен


ние сме директни професионални led светла manufactory во Guangdong.Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!
1. Должина : 1500mm (Должината вклучуваат pin), со Дијаметар : 30мм
2. Тип на LED : SMD2835, 120 LEDs
3. Номинална Моќност :
4. Осветленоста (Еднаков на Традиционалните Флуоресцентни Цевки) : 80 W
5. Влезен Напон : 85-265v (Универзална)
6. Фактор На Моќ : 0.95
7. Прозрачна ефикасност : 25 Lm/ LED
8. Прозрачна Флукс (LM) : 2500-3000 Lm
9. Боја Рендерирање Индекс : >75 Ra
10. Агол на гледање : 170 степен
11. Животниот век : 50.000/h
12. Tube Материјал : алуминиум легура назад;
13. Температура на бојата : црвена/сино/зелено : 2800k

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, жолта, розова, виолетова
Wattage:
25w
Поддршка Dimmer:
No
боја:
млечниот маска, јасно маска
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Бренд Име:
Toika
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Над 108 компјутери
Температура На Боја:
Напон:
85-265v
Повод:
дневна соба
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Модел:
2835
Моќ Толеранција:
3%
LED Чип Бренд:
Toika
Должина:
1.5m

Слични производи

E14 12 V50 W CBar6 отворот светилка, Направени во Јапонија ,L0169 4.2 A P44 S 12v 50w ментор bausch 2158 / H

17.90 14.50 Сијалица База G4 Тип на самото Место Светла светла Боја Топло Бела / Ладно бела Wattage (W) 1.5 LED Тип SMD 2835

Спецификации : име на Производ : КОЧАН LED Површински извор на светлина Форми : Плоштадот Моќ : 20 W големина

Douille : E14Тип де LED : 5050 6 W Висока моќност LEDDe Couleur lumière : Блан FroidНапон : 220 VДимензија : 31*80mmФлукс lumineux : 400lmАголо

Но, стоката мора да се врати во фабричка состојба."Квалитетот на Прво место" секогаш е движечка сила за Sum

Точка : Лер G6.35 Сијалица Кула типG6.35 база led сијалица со висока моќност led диоди,9pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА bipin кр

Точка : Лер G6.35 Сијалица Кула типG6.35 база висока моќност led сијалица со висока моќност led диоди,13pcs SMD 5050 , П

Функција;УВ дезинфекција цевка светилка4 W / 6 W / 8 W да ги задоволат вашите потребиWattage : 4w / 6w / 8wДолжина на :

Моќност : 12 W(900 MM)Материјал : Висок квалитет на Алуминиум+ PC Покритие +водоотпорен крајот капиДолжина : 900mm

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет со Голема извршено енергија конзервација Очи заштита на Долг ж

AAAAALED Светилка Со Сензор за Движење 6 10 Led Диоди Ноќ Светлина Безжична ПИР Светилка Под Кабинет Светла За

g24 led сијалица 5w 7w 9w led светло smd5050 20pcss led диоди e27 база g24 база led светилка ac110v 220v 240v топло ладно бела rotatable св

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начи

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на

wyприклучокstartЖешка Стока$7.61 $12.69$7.61 $12.68$9.98 $16.64$1.45 $2.41$9.41 $15.69$3.42 $5.7$39.42 $65.7$1.25 $2.09wyприклучоккрајПроизвод Пар

Моќност : 36wБаза : E27 E26 E40 E39Температура на бојата : 27003500k(топло бела) / 40004500k (природни бела) / 60006500k (кул бело

Еквивалент УВ Противобактериен Замена HeraeNNI 60 / 35 XL ув ламба е 70 w, 450 мм во должина номинална ефективни жив

3 V / 6 V / 12 V Epileds 3535 4 Chips 418 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Emitter 380nm 840nm широк Спектар со 20mm Бакар PCB Driveable до tp 150

G5 T5 16 W КВАРЦ УВ ЛАМБИWattage : 16 W Тип : T5 Противобактериен УВ Сијалица Должина : 12.0" База Тип : Минијатурни bipin

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

1 Должина : 1200mm (Должината вклучуваат pin), со Дијаметар : 30мм2 Тип на LED : SMD2835, 96 LEDs3 Номинална Моќност : 4 Осве

Предмет : G6.35 Led Сијалица Кула типВисока Моќност ПРЕДВОДЕНА G6.35 Светлина Светилка Светлина,0.9 W Висока Моќ

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

10pcs LED Таванот на вниманието алуминиумско тело двоен прстен без светилка извор / Една Ротација GU10 свети

T5 ЛЕР Цевка Светлина Спецификација : 25 W T5 ЛЕР Цевка Чип Бренд : Epistar Моќност : 25 W Должина : 1.5 м Боја : Бела,Т

Please wait...