0
clear
  • Toika 50pcs/многу 2ft 9W 600MM T8 ЛЕР Цевка 0.6 m црвена зелена сина шарени цевка 25LM/PC AC85-265V
  • -20%
  • -20%
Toika 50pcs/многу 2ft 9W 600MM T8 ЛЕР Цевка 0.6 m црвена зелена сина шарени цевка 25LM/PC AC85-265V

Toika 50pcs/многу 2ft 9W 600MM T8 ЛЕР Цевка 0.6 m црвена зелена сина шарени цевка 25LM/PC AC85-265V

DEN 17520.00

Количината на стоката
Тековен


ние сме директни професионални led светла manufactory во Guangdong.Кина.добредојдовте да ја посетите нашата manufactory!
1. Должина : 600mm (Должината вклучуваат pin), со Дијаметар : 30мм
2. Тип на LED : SMD2835, 48 LEDs
3. Номинална Моќност :
4. Осветленоста (Еднаков на Традиционалните Флуоресцентни Цевки) : 60 W
5. Влезен Напон : 85-265v (Универзална)
6. Фактор На Моќ : 0.95
7. Прозрачна ефикасност : 25 Lm/ LED
8. Прозрачна Флукс (LM) : 1000-1200 Lm
9. Боја Рендерирање Индекс : >75 Ra
10. Агол на гледање : 170 степен
11. Животниот век : 50.000/h
12. Tube Материјал : алуминиум легура назад;
13. Температура на бојата : црвена/сино/зелено : 2800k

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, жолта, виолетова, розова
Wattage:
9w
Поддршка Dimmer:
No
боја:
млечниот маска, јасно маска
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Бренд Име:
Toika
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Должина:
0.6m
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
T8
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
Температура На Боја:
Напон:
85-265v
Повод:
дневна соба
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Модел:
2835
Моќ Толеранција:
3%
LED Чип Бренд:
Toika

Слични производи

Опис : Brand new & висок квалитет Лесно да се инсталира Бренд нови фабрички запечатени халоген светилки...

Предмет : G6.35 Led Сијалица Кула типВисока Моќност ПРЕДВОДЕНА G6.35 Светлина Светилка Светлина,0.9 W Висока Моќ

E14 12 V50 W CBar6 отворот светилка, Направени во Јапонија ,L0169 4.2 A P44 S 12v 50w ментор bausch 2158 / H

Точка : Лер G4 Сијалица Кула типГ4 база висока моќност led сијалица со висока моќност led диоди,27pcs SMD 5050 , ПРЕД

Нашата цел е задоволството на клиентите!НаплатаВе молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на б

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет со Голема извршено енергија конзервација Очи заштита на Долг ж

Моќност : 12 W(900 MM)Материјал : Висок квалитет на Алуминиум+ PC Покритие +водоотпорен крајот капиДолжина : 900mm

Моќност(W) : 10 W12 W15 W1 8 W20 W25 WLed светилки количина : 573021 КОМПЈУТЕРИ573027 КОМПЈУТЕРИ573036 КОМПЈУТЕРИ573048 КОМПЈУТЕ

1 Должина : 1200mm (Должината вклучуваат pin), со Дијаметар : 30мм2 Тип на LED : SMD2835, 96 LEDs3 Номинална Моќност : 4...

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

RGB LED Сијалица Спецификација : RGB LED Сијалица Чип Бренд : Epistar Моќ : 5 W LED Количина : 1pcsДимензија : 60*105mm Боја : RG

20pcs / многу Висока Моќност 1 W 3 W 5 W LED Леќа 13 MM Мини ПММА Леќи 15 30 45 60 90 степени За 1 3 5 W Вати LED Сијалица на Вни

10pcs LED Таванот на вниманието алуминиумско тело двоен прстен без светилка извор / Една Ротација GU10 свети

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начи

Еквивалент УВ Противобактериен Замена HeraeNNI 60 / 35 XL ув ламба е 70 w, 450 мм во должина номинална ефективни жив

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

wyприклучокstartЖешка Стока$7.61 $12.69$7.61 $12.68$9.98 $16.64$1.45 $2.41$9.41 $15.69$3.42 $5.7$39.42 $65.7$1.25 $2.09wyприклучоккрајПроизвод Пар

Спецификации : Моќност : 4 W / 5 W Целата големина : L107 MMx18 MM Чип : Epistar Јасноста на боите : бела светлина Напон :

Точка : ЛЕР G41 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Место Светло Светилка Светлина , 6pcs SMD 5050 , ПРЕДВОДЕНА замена на

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Please wait...