0
clear
  • 500pcs м1.2*7 м1.2 CM Тенка рамна глава philips машина завртка мобилни завртка челик цинк позлатен
  • -20%
  • -20%
500pcs м1.2*7 м1.2 CM Тенка рамна глава philips машина завртка мобилни завртка челик цинк позлатен

500pcs м1.2*7 м1.2 CM Тенка рамна глава philips машина завртка мобилни завртка челик цинк позлатен

DEN 479.52
DEN 408.00

Количината на стоката
Тековен


м1.2*6 CM Тенка рамна глава philips машина завртка мобилни завртка челик црна цинк позлатен


Детални карактеристики

Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Станот
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
CM1.2*7
Вози Стил:
Филипс

Слични производи

25 Парчиња М5 60mm x Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M5 60mm x (Должина :

100 Парчиња М5 x 16mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M5 x 16mm (Должина :

DIN934 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 H62 Бакар Хексагонална Месинг Хексадецимален Хексагонални Завртки Орев HW048

2, ве Молиме овозможи 1~2mm за отстапување на мерни податоци Враќање на предмети за нас со следење на број,Н

25 Парчиња М5 x 35mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M5 x 35mm (Должина :

SМ4 нерѓосувачки челик рамна глава torx Машина Завртка​

Име на производ Thermocouple Трансфер Тип К Температура Опсег од 0 до 1300 целзиусови степени Сонда Големина 190 x

100 Парчиња М5 14mm x Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M5 14mm x (Должина :

50pcs din912 М2 нерѓосувачки челик хексадецимален ален штекер капа машина заврткаГОЛЕМИНА : М2

300 Парчиња М2 х 8мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 2 х 8мм (Должин

25 Парчиња M6 x 35mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6 x 35mm (Должина : 3

50 Парчиња М5 x 30мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M5 x 30мм (Должин

200 Парчиња M4 x 3,5 мм Копачка Завртки Првенство Точка Хексадецимален Socket Set ЗаврткаМатеријал : 12.9 Одделени

Please wait...