0
clear
  • WSFS Топла Продажба 100 X Заковки се однесува темно сива 15mm ѕвезда заковки за торба / чевли / ракавици
  • -20%
  • -20%
WSFS Топла Продажба 100 X Заковки се однесува темно сива 15mm ѕвезда заковки за торба / чевли / ракавици

WSFS Топла Продажба 100 X Заковки се однесува темно сива 15mm ѕвезда заковки за торба / чевли / ракавици

DEN 53.28

Количината на стоката
Тековен

Hot 100 X Заковки се однесува темно сива 15mm ѕвезда заковки за торба / чевли / ракавици
Боја : црна Димензии : 15 mm Количина : 100 компјутери / set Боја : црна
Големина : 15 mm
Количина : 100 компјутери / set
за декорација на нејзината кожа производи, како што се времето ремени, торби, случаи, saddles, чевли, ракавици, нараквици, ремени, јакни или други
пакет содржина :
100 X Заковки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија

Слични производи

100 Парчиња М5 x 16mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M5 x 16mm (Должина :

Модел : 145Материјал : Zine ЛегураВисина : 230mm , 170mm (ве молиме изберете вистинскиот треба)Дебелина : 0.12"~0.13"Зав

200 Парчиња M4 x 3,5 мм Копачка Завртки Првенство Точка Хексадецимален Socket Set ЗаврткаМатеријал : 12.9 Одделени

20 Парчиња М8 x 20mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М8 x 20mm (Должина :

м1.2*6 CM Тенка рамна глава philips машина завртка мобилни завртка челик црна цинк позлатен​

100 Парчиња М2.5 x 30мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М2.5 x 30мм (Дол

300 Парчиња М2 х 8мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : 2 х 8мм (Должин

DIN7991 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален socket countersunk head машина заврткаголемина : M2 X6

25 Парчиња M6 x 35mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6 x 35mm (Должина : 3

Име на производ Месинг ќорсокак Spacer Материјал Месинг Тип M4 x 8мм Женски Навој Дијаметар 4mm Висина 8мм Надв

SМ4 нерѓосувачки челик рамна глава torx Машина Завртка​

Материјал : АлуминиумВисина : 120mmДијаметар : 2"Дебелина : 0.08"Тежина Капацитет : 110lb / ногаТешки : 0.3 kg / ногаЗа

Женски Женски Алуминиум Spacerбоја : црвенаГолемина : M3*8(должина)АКО ВИ ТРЕБА БИЛО ДРУГИ ГОЛЕМИНА НА АЛУМИН

50 Парчиња M6 x 16mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6 x 16mm (Должина : 1

100 Парчиња M6 x 10мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6 x 10мм (Должин

Големина На DIN915 Хексагонални Socket Set Завртки Со Куче ТочкаДетали За DIN915 Хексагонални Socket Set Завртки Со Ку

Име на производ ќорсокак Хексагонална Spacer Тема Големина М3 Женски Вкупната Големина(Приближно) 16 x 5 mm / 0.

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

Име на производ Thermocouple Трансфер Тип К Температура Опсег од 0 до 1300 целзиусови степени Сонда Големина 190 x

DIN934 М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 H62 Бакар Хексагонална Месинг Хексадецимален Хексагонални Завртки Орев HW048

50 Парчиња M6 x 25мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6 x 25мм (Должина

Опис : Идеален за работите утврден од страна Заостануваат Завртки и Particleboard завртка, како што се кабинет,

100 Парчиња M3 x 30мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M3 x 30мм (Должин

Please wait...