0
clear
  • THGS 50 компјутери Хексагонална 11mm Должина М3 Женски Навој PCB ќор-сокак Изолација
  • -20%
  • -20%
THGS 50 компјутери Хексагонална 11mm Должина М3 Женски Навој PCB ќор-сокак Изолација

THGS 50 компјутери Хексагонална 11mm Должина М3 Женски Навој PCB ќор-сокак Изолација

DEN 98.40

Количината на стоката
Тековен

Име На Производ : Ќор-Сокак Хексагонална Spacer;Конец Големина : M3
Женски Навој Кол. : 2.1 mm / 1/12";Вкупната Големина(Приближно) : 11 x 5mm / 0.4" x 0.2" (L*Макс.D)
Материјал : Метал;Боја : Злато На Ѕвонење
Нето Тежина : 57g
Пакет Содржина : 50 Компјутери x ќор-сокак Хексагонална Spacer 50 Компјутери Хексагонална 11mm Должина М3 Женски Навој PCB ќор-сокак Изолација
Должина цитиран е хексагонална spacer должина, на хексагонални не пропадна лесно.
Поправи помеѓу PC одбор и машина одбор.

Детални карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува

Слични производи

Женски Женски Алуминиум Spacerбоја : црвенаГолемина : M3*8(должина)АКО ВИ ТРЕБА БИЛО ДРУГИ ГОЛЕМИНА НА АЛУМИН

25 Парчиња M6 x 30мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6 x 30мм (Должина

Големина На DIN915 Хексагонални Socket Set Завртки Со Куче ТочкаДетали За DIN915 Хексагонални Socket Set Завртки Со Ку

Име на производ Месинг ќорсокак Spacer Материјал Месинг Тип M4 x 8мм Женски Навој Дијаметар 4mm Висина 8мм Надв

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункц

200 Парчиња М1.5 x 20mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М1.5 x 20mm (Должи

Имаме IDIN 7991 завртки M3x4 M3x5 M3x6 M3x8 M3x10 M3x12 M3 X14 M3x16 во парк ,CSK Рамна глава Хексадецимален 2.0 драјвер,188, СКОПЈЕ,А

20 Парчиња М8 x 35mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М8 x 35mm (Должина :

50 Парчиња M6 x 16mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M6 x 16mm (Должина : 1

200 Парчиња М2.5 x 10мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М2.5 x 10мм (Дол

10 Парчиња М8 x 45mm Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М8 x 45mm (Должина :

100pcs М4*8 / 10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 Нерѓосувачки челик Рамна глава солидна занитвамd=4mm

50 Парчиња М5 x 30мм Дупчиња Пролет Тензија PinМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M5 x 30мм (Должин

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Име на производ Thermocouple Трансфер Тип К Температура Опсег од 0 до 1300 целзиусови степени Сонда Големина 190 x

Please wait...