0
clear
  • Моден Памук, Лен Зелена Вода Боја Апстрактни Геометриски Едноставна Пастирски перница покрие 45Cmx45Cm Плоштадот 1 Страна Печатење перници
  • -20%
  • -20%
Моден Памук, Лен Зелена Вода Боја Апстрактни Геометриски Едноставна Пастирски перница покрие 45Cmx45Cm Плоштадот 1 Страна Печатење перници

Моден Памук, Лен Зелена Вода Боја Апстрактни Геометриски Едноставна Пастирски перница покрие 45Cmx45Cm Плоштадот

DEN 239.04
DEN 156.00

Количината на стоката
Тековен

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 3 : ние може да costom направени како ќе барање, ве молиме, контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Вклучени 1 x Перница Покрие Пратката 1. Опис Одличен подарок за парови, пријатели, семејства, итн Додадете атмосфера во вашата куќа Невидливи патент на долната страна на перница покрие Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн Големина : 45 x 45cm Материјал : Памук, лен Боја : Како слики show Note : Перница не е вклучена. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детални карактеристики

Големина:
L124
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
N-(1050)
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Рачно изработени
Стил:
едноставна
Производство тип:
направи-да-цел
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Предност:
светла боја , никогаш нема да избледи
Забелешка:
бесплатни дизајн
simples време:
производство+испорака≤една недела
Патент:
скриен патент
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
Обликот:
Плоштад
Пакет:
1 парче перница маска

Слични производи

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

Дојде и да се создаде пријатна домашна живот! Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на пе

(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина Се стави на вработените по дет

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

[Внимание] : item содржат само перница капак Перница Јадро НЕ е вклучена.[Материјал] : 100% природни Нови Згус

Тркалезна Маса Крпа Topper Tablecloth Луксузни Полиестер Сатен Табела Покрие Oilproof Свадба Партија Ресторан Банк

Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМАко имате било какви прашања во врска со нашите

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Бо

Божиќ перницаПосебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на ек

Спецификација Име : Цртан филм Перница Подлога Мат Тип : Стол Седиште Троседот Назад Автомобил Дома Деко

Спецификација : 1 Големината 45x45cm (18x18" прибл.) 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење ,

Вклучени 1 x Перница Покрие Пратката 1 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклу

Ако сте среќни / задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фи

Please wait...