0
clear
  • Тркалезна Маса Крпа Topper Tablecloth Луксузни Полиестер Сатен Табела Покрие Oilproof Свадба Партија Ресторан Банкет Дома Декорација
  • -20%
  • -20%
Тркалезна Маса Крпа Topper Tablecloth Луксузни Полиестер Сатен Табела Покрие Oilproof Свадба Партија Ресторан Банкет Дома Декорација

Тркалезна Маса Крпа Topper Tablecloth Луксузни Полиестер Сатен Табела Покрие Oilproof Свадба Партија Ресторан

DEN 558.72
DEN 458.00

Количината на стоката
Тековен


Тркалезна Маса Крпа Topper Tablecloth Луксузни Полиестер Сатен Табела Покрие Oilproof Свадба Партија Ресторан Банкет Дома Декорација
големина : 228cm
пакет содржи : 1pcs
Топло Прашува:На tablecloth има жица, ако предвид тоа, немојте да се направи цел
Ние брод на светот!
Ние генерално брод во рок од 24 часа откако уплата
Ве молиме имајте на ум 1 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот одговорност. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот на царинските давачки и 2 : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на 3 : Ако вашата област е далечински во нормален превозот услуга,ние ќе наплаќаат дополнителни превозот цена, можете да ни испратите порака да ја проверите вашата адреса пред цел.
7 дена гаранција за квалитет.Ако мислите дека објектите не се како што е опишано,или скршени предмети за време на породувањето и така натаму,pls контактирајте ме прв,
нејзините моето задоволство за решавање на проблемот со вас,ви благодарам многу!
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве Молиме оставете позитивни повратни информации за нас и 5 ѕвезди НСД резултат.
Нашите автоматски систем ќе го стори истото за вас во една минута.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со објектот, ние ќе се справи со неа во рок од 1 работен ден.

Детални карактеристики

Спецификација:
228cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Обликот:
Круг
Стил:
Американски Стил
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
A154
Големина:
228cm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
МАЛКУ.ЛЕТААТ
Материјал:
Сатенски ткаенина
Техника:
Рачно изработени
Type1:
Водоотпорен dustproof Oilproof
Type2:
Плоштад Tablecloth
type3:
сатенски tablecloth
type4:
маса крпа маска
type5:
табела маска
type6:
маса крпа свадба
Type7:
Маса Крпа за дома
Големина:
228cm
Пакет содржи:
1pcs

Слични производи

Спецификација : 1 Големината 45x45cm 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење , на другата

2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста

(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина Се стави на вработените по дет

Ако сте среќни / задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фи

Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМАко имате било какви прашања во врска со нашите

Категории : перница перница маскаСтил : Европски стилМатеријал : композитни материјалиЈакна Материјал :

Спецификација : 1 Големината 45x45cm (18x18" прибл.) 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење ,

Ве молиме имајте во предвид : Минималната цел количество : 1Кога вкупниот износ на налозиОваа стока е два

Предмети Детали Како што е подолуГолемина : 30x270cm / 30x240cm / 30x170cmПакување : 2 парчиња по торба,Испорака : Меѓу

Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето Се стави на вработените по детергент е целос

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Спецификација Име : Цртан филм Перница Подлога Мат Тип : Стол Седиште Троседот Назад Автомобил Дома Деко

• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви посебни барање и ние ќе ви одговориме во прв пат

Еден седишта : Троседот должина помеѓу 90140 CMДве седишта : Троседот должина помеѓу 145185 CMТри седишта : Трос

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Пастирски кафе маса крпа маса крпа покрие крпа мултицел прашина маска крпа плоштадот tablecloths tableclothГолем

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние ќе рефундирање на

Please wait...