0
clear
  • 14 Бои Plaid Мемориска Пена Седиште Перница,Деца Декор Перница Стол Седиште Перница,Студентите Училница Стол Перница Мат Во зима
  • -20%
  • -20%
14 Бои Plaid Мемориска Пена Седиште Перница,Деца Декор Перница Стол Седиште Перница,Студентите Училница Стол Перница Мат Во зима

14 Бои Plaid Мемориска Пена Седиште Перница,Деца Декор Перница Стол Седиште Перница,Студентите Училница Стол

DEN 475.20
DEN 428.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификација Име : Цртан филм Перница Подлога Мат Тип : Стол Седиште Троседот Назад Автомобил Дома Декор Мат Перница Подлога Боја : 14 Бои, Големина : за 34*24 *4 см (ве Молиме да дозволи отстапување од прибл. 1-2cm како и сите производи се рачно изработени.) 34x24x4cm Студент Стол Перница Подлога Мат,Мемориска Пена Седиште Перница Седиште Мат Подлога,Лето Седиште Перница Мат Подлога,coussin декорација

Детални карактеристики

Спецификација:
about 34X24X4CM
Шаблон Тип:
Цврста
Шема:
Крпеница
Материјал:
100% Полиестер
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Број На Модел На:
ZD062G
Функција:
Меморија,Анти-Decubitus
Бренд Име:
changbvss
Возрасна Група:
Возрасни лица
Техника:
Ткаени
Стил:
Модерна
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Употреба:
Седиште
Обликот:
правоаголник
Греење Метод:
No
Пополнување:
Полиестер влакна
Име:
Стол Перница мат подлога,седиште перница,назад перница
Големина:
about 34X24X4cm
боја:
14 бои
Возрасна Група:
Возрасни лица
Употреба:
Софа,фотелја,автомобил,кревет,подот ,дома Decorationetc.
Стил:
Модерната Перница мат подлога
Измијте:
Рака Мие
Обликот:
Плоштад

Слични производи

(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина Се стави на вработените по дет

Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union).Бесплатен превоз

Материјал : 100% ПолиестерДимензии : ширина x должина 215x200cm 1seat 215x260cm 2seat 215x300cm 3seat 215x350cm 4seat Tablecloth 130x130cm,130x170cm.

Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот Вашата позитивни повратни информации е од

Пастирски кафе маса крпа маса крпа покрие крпа мултицел прашина маска крпа плоштадот tablecloths tableclothГолем

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние ќе рефундирање на

Гумени начин : Устата дува.Превозот проблеми : Ако не го добиете вашиот производ пред заштита на времето

Предмети Детали Како што е подолуГолемина : 30x270cm / 30x240cm / 30x170cmПакување : 2 парчиња по торба,Испорака : Меѓу

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Ако сте среќни / задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фи

Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни email ;Ние ќе ви одговори емејл или порака во р

Време На Испорака : 1.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот пер

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Тропска Риба с

Спецификација : 1 Големината 45x45cm 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење , на другата

Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМАко имате било какви прашања во врска со нашите

ДОБИЕТЕ КУПОНОТ СЕГАПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ

Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето Се стави на вработените по детергент е целос

Спецификација : 1 Големината 45x45cm (18x18" прибл.) 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење ,

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Ве молиме имајте во предвид : Минималната цел количество : 1Кога вкупниот износ на налозиОваа стока е два

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

Дојде и да се создаде пријатна домашна живот! Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на пе

Please wait...