0
clear
  • Кинески класичната Brocade перница покрие Везови жакард pillowcase Кинески стил Празнична материјали lotus перница маска
  • -20%
  • -20%
Кинески класичната Brocade перница покрие Везови жакард pillowcase Кинески стил Празнична материјали lotus перница маска

Кинески класичната Brocade перница покрие Везови жакард pillowcase Кинески стил Празнична материјали lotus

DEN 1055.52

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T/T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се плати со користење на други методи за плаќање, како што се : со Кредитна картичка.Печатење само на едната страна, ако сакате двете страни на, ве молиме слободно да ни e-mail, ве молиме да се чувствуваат слободни да оставите порака за нас.

Детални карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
Veemi
Употреба:
Декоративни,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
VMS05625
is_customized:
Yes
функција 1:
Кинески Везови Цвет
Карактеристика 2:
Кина Brocade
функција 3:
Lotus птица
Стил:
Класичен Кинески
внатрешна:
Нема внатрешна
оригиналниот:
Кина
боја:
како што покажува
Големина:
45x45cm

Слични производи

Ако сте среќни / задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фи

Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот Вашата позитивни повратни информации е од

Димензионална слика на моделот перница маскаГолемина : 45cmx45cmМатеријал : памукПакување : 1pc, не содржи осн

Опис на производот Морски Риби Тема Лен перница pillowcase Морски стил Печати Дома Декоративни троседот Сто

(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина Се стави на вработените по дет

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Предмети Детали Како што е подолуГолемина : 30x270cm / 30x240cm / 30x170cmПакување : 2 парчиња по торба,Испорака : Меѓу

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решава

Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба В

2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста

Категории : перница перница маскаСтил : Европски стилМатеријал : композитни материјалиЈакна Материјал :

• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви посебни барање и ние ќе ви одговориме во прв пат

Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето Се стави на вработените по детергент е целос

благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот

Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни email ;Ние ќе ви одговори емејл или порака во р

Please wait...