0
clear
  • Нови Пристигнување Маса Крпа Европската писма печатени Висок Квалитет Памук, Чипка Универзална Tablecloth Декоративни Табела Покрие Топла Продажба
  • -20%
  • -20%
Нови Пристигнување Маса Крпа Европската писма печатени Висок Квалитет Памук, Чипка Универзална Tablecloth Декоративни Табела Покрие Топла Продажба

Нови Пристигнување Маса Крпа Европската писма печатени Висок Квалитет Памук, Чипка Универзална Tablecloth Декоративни

DEN 487.68

Количината на стоката
Тековен


Нови Пристигнување Маса Крпа Европската писма печатени Висок Квалитет Памук, Чипка Универзална Tablecloth Декоративни Табела Покрие Топла Продажба
тежина : 140x250cm 600g

Детални карактеристики

Спецификација:
Placemats 32x45cm, Pillow cover 45x45cm, 60x60cm, 90x90cm, 100x140cm, 140x140cm, 140x160cm, 140x180cm, 140x200cm, 140x220cm, 140x250cm
is_customized:
Yes
Стил:
Европа
Материјал:
Памук
Техника:
Ткаени
Големина:
140*180
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет
Функција:
Водоотпорен
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
TC27
Шаблон Тип:
Писмо

Слични производи

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

Спакуван Листа : 1 парче ноќта на Вештерките Табела Тркач Боја : црна Димензии : 20in X80in / 51x203cm Материјал : 100%

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Не двоумете се, понуда

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

ДОБИЕТЕ КУПОНОТ СЕГАПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Модерен Стил Декоративни Перници Солидна Обична Црвена Сина, Зелена Перница Покрие Паму

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Бо

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации го одрж

Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМАко имате било какви прашања во врска со нашите

Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве мол

Божиќ перницаПосебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на ек

Дојде и да се создаде пријатна домашна живот! Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на пе

Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни email ;Ние ќе ви одговори емејл или порака во р

• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви посебни барање и ние ќе ви одговориме во прв пат

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.Бојата може да имаа

Димензионална слика на моделот перница маскаГолемина : 45cmx45cmМатеријал : памукПакување : 1pc, не содржи осн

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Материјал : 100% ПолиестерДимензии : ширина x должина 215x200cm 1seat 215x260cm 2seat 215x300cm 3seat 215x350cm 4seat Tablecloth 130x130cm,130x170cm.

Материјал : white linenГолемина : 45 x 45 смСамо перница покрие, не се вклучуваат на пополнување Ви благодариме.

Please wait...