0
clear
  • Евтини Нордиските Памук, Лен Боја Засенчување Кревет Перница случај 45Cmx45Cm Плоштадот Дома Троседот Автомобил Декоративни Печатени Перница Маска
  • -20%
  • -20%
Евтини Нордиските Памук, Лен Боја Засенчување Кревет Перница случај 45Cmx45Cm Плоштадот Дома Троседот Автомобил Декоративни Печатени Перница Маска

Евтини Нордиските Памук, Лен Боја Засенчување Кревет Перница случај 45Cmx45Cm Плоштадот Дома Троседот Автомобил

DEN 239.04
DEN 156.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 3 : ние може да costom направени како ќе барање, ве молиме, контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака. Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 45x45cm ,тоа е невидлив патент дизајн и не се внатре. Гаранција 1. Ќе добиете парцела содржи како што е подолу. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас. 2 : перница поклопецот е 1 страна печатење. Тоа не е само многу удобна, но, исто така, совршен за апликации на чаир, троседот, автомобил, седиште декорација на перница капак. Благодарам Забелешки : 1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 1-2cm отстапување постои. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Опис Одличен подарок за парови, пријатели, семејства, итн Додадете атмосфера во вашата куќа Невидливи патент на долната страна на перница покрие Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн Големина : 45 x 45cm Материјал : Памук, лен Боја : Како слики show Note : Перница не е вклучена.

Детални карактеристики

Големина:
L121
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
BO-9
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Бескрајни
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Стил:
едноставна
Производство тип:
направи-да-цел
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Предност:
светла боја , никогаш нема да избледи
Забелешка:
бесплатни дизајн
simples време:
производство+испорака≤една недела
Патент:
скриен патент
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
Обликот:
Плоштад
Пакет:
1 парче перница маска

Слични производи

4 Големини Spandex Водат Троседот Покрие Еластичност Полиестер Цврсти Бои Каучот Покрие Двојка Троседот Ме

Димензионална слика на моделот перница маскаГолемина : 45cmx45cmМатеријал : памукПакување : 1pc, не содржи осн

Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни email ;Ние ќе ви одговори емејл или порака во р

Еден седишта : Троседот должина помеѓу 90140 CMДве седишта : Троседот должина помеѓу 145185 CMТри седишта : Трос

2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста

Спецификација : 1 Големината 45x45cm (18x18" прибл.) 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење ,

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни т

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

Предмети Детали Како што е подолуГолемина : 30x270cm / 30x240cm / 30x170cmПакување : 2 парчиња по торба,Испорака : Меѓу

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

Тркалезна Маса Крпа Topper Tablecloth Луксузни Полиестер Сатен Табела Покрие Oilproof Свадба Партија Ресторан Банк

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Модерен Стил Декоративни Перници Солидна Обична Црвена Сина, Зелена Перница Покрие Паму

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот Вашата позитивни повратни информации е од

Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМАко имате било какви прашања во врска со нашите

Please wait...