0
clear
  • 10PCS Поли Жакард Круг Tablecloth Хотел Свадба Партија Дом Трпезариска Маса Покрие Луксузни Плоштадот Табела Лен Перат Табела Облека
  • -20%
  • -20%
10PCS Поли Жакард Круг Tablecloth Хотел Свадба Партија Дом Трпезариска Маса Покрие Луксузни Плоштадот Табела Лен Перат Табела Облека

10PCS Поли Жакард Круг Tablecloth Хотел Свадба Партија Дом Трпезариска Маса Покрие Луксузни Плоштадот Табела

DEN 8640.00
DEN 7344.00

Количината на стоката
Тековен


• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви посебни барање и ние ќе ви одговориме во прв пат.
• Голем број на позитивно! Контактирајте со нас пред да се поднесе цел.
• Ние го прифаќаме Alipay и Кредитна Картичка.
• Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
• Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена.
• Ние ќе брод пратката во рок од 3 дена по уплатата проверка од страна на Aliexpress. (ОСВЕН ОДМОР)
• Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
• Повеќето од објектите се бесплатни превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и ќе допре до повеќето земји во 20-40 работни дена.
• * * Во некои посебни случаи, ние ќе ги искористиме да се ИЗРАЗАТ испорака. (Fed Ex/DHL/ТНТ/ARAMEX)
Ние работиме за да се направи имате убаво шопинг искуство. Ве молиме да ни остават ПЕТ-ЅВЕЗДА повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако не е, ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот, ние разбираме вашето расположение, многу.
PS : Ние искрено се надеваме дека купувачите ќе не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.

Детални карактеристики

Спецификација:
178cm Round 70inch, 200cm Round 79inch, 228cm Round 90inch, 240cm Round 94inch, 260cm Round 102inch, 275cm Round 108inch, 305cm Round 120inch, 320cm Round 126inch, 335cm Round 132inch, 132x178cm 52x70inch, 152x213cm 60x84inch, 152x259cm 60x102inch, 152x305cm 60x120inch, 228x335cm 90x132inch, 228x396cm 90x156inch
Бренд Име:
ОРКЕСТАРОТ И ПОВЕЌЕ
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Други
Употреба:
Домот,Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Отворено
Големина:
260cm Round/.280cm Round/300cm Round/320cm Round
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Шема:
Обична Обоена
is_customized:
Yes
Функција:
Перат

Слични производи

Служат опис1 Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.Ве молиме контакт

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решава

Пастирски кафе маса крпа маса крпа покрие крпа мултицел прашина маска крпа плоштадот tablecloths tableclothГолем�

Стилски Црна И Бела Кула во Париз Скица Биг Бен во Лондон Перница Покрива Декорација столче Дневна Соба

Еден седишта : Троседот должина помеѓу 90140 CMДве седишта : Троседот должина помеѓу 145185 CMТри седишта : Трос�

И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци Купувач�

2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста �

Карактеристики : Стоп столици гребење на подот, круг За чаир / табела нозе.Направени од издржлив гума за �

[Внимание] : item содржат само перница капак Перница Јадро НЕ е вклучена.[Материјал] : 100% природни Нови Згус�

Спакуван Листа : 1 парче ноќта на Вештерките Табела Тркач Боја : црна Димензии : 20in X80in / 51x203cm Материјал : 100%

Индискиот Mandala Кат Перници Круг Бохемски Перница Перници Перници Покрие СлучајФункција : 100% сосема нов �

Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето Се стави на вработените по детергент е целос

ТОПЛА Плоштадот шарени Дома Перница Декоративни мека седиште за во автомобил Опфаќа лен Тропска Риба с�

Нова убавина чипка Место tablecloths маса крпа мат маска Европа пинк принцезата вечера табела мат романтична

Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве мол�

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.·Големина : Прирач

Пакет Се Вклучени : 1x маса крпаВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Таму може да се 12cm отстапување постои.2.Боја�

Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union).Бесплатен превоз

Божиќ перницаПосебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на ек

Ретро Дрво Жито Дома Чај Маса Ткаенина, Памук, Лен Tablecloth Свадба Партија Банкет Декорација Правоаголна Tab

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Модерен Стил Декоративни Перници Солидна Обична Црвена Сина, Зелена Перница Покрие Паму�

​Miracille Плоштадот 18" Цвеќиња На Девојките Печатени Цртан Филм Троседот Фрли Перници Пеперутка Дневна Со�

Гумени начин : Устата дува.Превозот проблеми : Ако не го добиете вашиот производ пред заштита на времето

Please wait...