0
clear
  • Моден Африка Тропски Растенија Перница Покрива Кактус Pillowcase Седиште Оркестарот Автомобил/Стол/Канцеларија Троседот Декорација Перница Опфаќа Обичај
  • -20%
  • -20%
Моден Африка Тропски Растенија Перница Покрива Кактус Pillowcase Седиште Оркестарот Автомобил/Стол/Канцеларија Троседот Декорација Перница Опфаќа Обичај

Моден Африка Тропски Растенија Перница Покрива Кактус Pillowcase Седиште Оркестарот Автомобил/Стол/Канцеларија

DEN 239.04
DEN 156.00

Количината на стоката
Тековен

Вклучени 1 x Перница Покрие Пратката 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 45x45cm ,тоа е невидлив патент дизајн и не се внатре. Благодарам Забелешки : 1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 1-2cm отстапување постои. Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 2 : перница поклопецот е 1 страна печатење. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе добиете парцела содржи како што е подолу. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. 3 : ние може да costom направени како ќе барање, ве молиме, контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Детални карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
L-26
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Растенијата
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Стил:
едноставна
Производство тип:
направи-да-цел
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Предност:
светла боја , никогаш нема да избледи
Забелешка:
бесплатни дизајн
simples време:
производство+испорака≤една недела
Патент:
скриен патент
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
Обликот:
Плоштад
Пакет:
1 парче перница маска

Слични производи

Спецификација : 1 Големината 45x45cm (18x18" прибл.) 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење ,

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Модерен Стил Декоративни Перници Солидна Обична Црвена Сина, Зелена Перница Покрие Паму

Спецификација Име : Цртан филм Перница Подлога Мат Тип : Стол Седиште Троседот Назад Автомобил Дома Деко

Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето Се стави на вработените по детергент е целос

Категории : перница перница маскаСтил : Европски стилМатеријал : композитни материјалиЈакна Материјал :

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

опис : големината е за 140cm, бојата е розова.ако ви се допаѓа или други големини за бои, ве молиме контактир

Еден седишта : Троседот должина помеѓу 90140 CMДве седишта : Троседот должина помеѓу 145185 CMТри седишта : Трос

Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union).Бесплатен превоз

• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви посебни барање и ние ќе ви одговориме во прв пат

Гумени начин : Устата дува.Превозот проблеми : Ако не го добиете вашиот производ пред заштита на времето

Ретро Дрво Жито Дома Чај Маса Ткаенина, Памук, Лен Tablecloth Свадба Партија Банкет Декорација Правоаголна Tab

Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни email ;Ние ќе ви одговори емејл или порака во р

4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни т

Спецификација : 1 Големината 45x45cm 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење , на другата

Please wait...