0
clear
  • голем лак круг очи розова мечето играчка огромна мечка кукла подарок за 140cm
  • -20%
  • -20%
голем лак круг очи розова мечето играчка огромна мечка кукла подарок за 140cm

голем лак круг очи розова мечето играчка огромна мечка кукла подарок за 140cm

DEN 4752.00
DEN 2519.00

Количината на стоката
Тековен


опис :
големината е за 140cm, бојата е розова.
ако ви се допаѓа или други големини за бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.
41438592368
Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет. ако ви се допаѓа други играчки , можете да пребарувате по себе од нашата продавница , или можете да контактирате со нас слободно , ние може да ви испрати линкови watever сакате , ви благодариме .
http : //www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/1803764.html

Детални карактеристики

Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
l5
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Материјал:
кадифен ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Крпеница
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Пополнување:
Памук
Техника:
Плетени
Обликот:
како Слика
Употреба:
Перница
Функција:
Перница
Греење Метод:
no

Слични производи

Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба...

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Гумени начин : Устата дува.Превозот проблеми : Ако не го добиете вашиот производ пред заштита на времето

Материјал : white linenГолемина : 45 x 45 смСамо перница покрие, не се вклучуваат на пополнување Ви благодариме.

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве мол

Божиќ перницаПосебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на ек

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Бо

Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни email ;Ние ќе ви одговори емејл или порака во р

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.Бојата може да имаа

Димензионална слика на моделот перница маскаГолемина : 45cmx45cmМатеријал : памукПакување : 1pc, не содржи осн

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

Еден седишта : Троседот должина помеѓу 90140 CMДве седишта : Троседот должина помеѓу 145185 CMТри седишта : Трос

(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина Се стави на вработените по дет

Спакуван Листа : 1 парче ноќта на Вештерките Табела Тркач Боја : црна Димензии : 20in X80in / 51x203cm Материјал : 100%

[Внимание] : item содржат само перница капак Перница Јадро НЕ е вклучена.[Материјал] : 100% природни Нови Згус

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Тркалезна Маса Крпа Topper Tablecloth Луксузни Полиестер Сатен Табела Покрие Oilproof Свадба Партија Ресторан Банк

Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union).Бесплатен превоз

Категории : перница перница маскаСтил : Европски стилМатеријал : композитни материјалиЈакна Материјал :

2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста

Please wait...