0
clear
  • Бесплатен Превозот!!Цртан филм медитерански плоштад фрли перница/almofadas случај 45 53 човек момче,мода морски перница покрие дома decore
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот!!Цртан филм медитерански плоштад фрли перница/almofadas случај 45 53 човек момче,мода морски перница покрие дома decore

Бесплатен Превозот!!Цртан филм медитерански плоштад фрли перница/almofadas случај 45 53 човек момче,мода морски

DEN 636.00

Количината на стоката
Тековен

Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето. Се стави на вработените по детергент е целосно да се стопи.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
1. Ве молиме да се мијат овие поставува посебно од друга облека материјал. На printings на може да бидат различни во вид на слики, Тоа е предизвикано од различни ткаенини сечење линии.
Известување
1. Висат сува. Вистинските бои може да се разликуваат од оние што се прикажани поради природата на фотографирањето и следење на боја settings. Сува рамна или висат да се исуши.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Истурете неутрален детергент во машина за перење вода, температурата на водата ќе биде не повисока од 30 целзиусови степени степен. Го не треба да биде премногу долг. Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат. Ние не марка стока вредности под вредност или обележете објекти како "" - НИ и Меѓународни владини прописи се забранува таквото однесување. Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува.
Инструкции За Перење
1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Не изложеност на пламнал сонцето, или ткаенина структура ќе биде оштетен и долговечност ќе биде shorted.

плоштад 01

плоштад 02

плоштад 03

плоштад 04
Пријателски Потсетник
1. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба.Повратни информации е од исклучително значење и на Семејството, како Ние ја градиме нашата Ali Express бизнис. Ако сте среќни/задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фидбек.Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг.

Детални карактеристики

Големина:
45x45cm, 53x53cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
sgw170804
Техника:
Ткаени
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Материјал:
Други
Обликот:
Плоштад

Слични производи

Такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачи.Враќање & Политика За НаплатаВра�

Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни email ;Ние ќе ви одговори емејл или порака во р

(6)П : Како можам да се остави позитивен фидбек, ако јас сум среќен со вашиот објект?А : Што треба да се логи

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Ве молиме имајте во предвид : Минималната цел количество : 1Кога вкупниот износ на налозиОваа стока е два

​Miracille Плоштадот 18" Цвеќиња На Девојките Печатени Цртан Филм Троседот Фрли Перници Пеперутка Дневна Со�

И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци...

2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста �

Пакет Се Вклучени : 1x маса крпаВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Таму може да се 12cm отстапување постои.2.Боја�

Мерилин Монро Перница Покрива Памук, Лен Pillowcase Филмска Ѕвезда Шема Дома Декор Дневна Соба Плоштадот 45x45c

Ретро Дрво Жито Дома Чај Маса Ткаенина, Памук, Лен Tablecloth Свадба Партија Банкет Декорација Правоаголна Tab

Стилски Црна И Бела Кула во Париз Скица Биг Бен во Лондон Перница Покрива Декорација столче Дневна Соба

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решава

Крпа пастирски мода памук, лен чипка маса крпа хотел маса крпа кафе маса крпа Ретро Флорални дизајн

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.·Големина : Прирач

Please wait...