0
clear
  • Мајмун Цртан Филм Црвено Flamingos Перница Покрие Декоративни Перници За Софа Кревет Автомобил Дома Ткаени Лен Фрли Перница Случај Роденденски Подарок
  • -20%
  • -20%
Мајмун Цртан Филм Црвено Flamingos Перница Покрие Декоративни Перници За Софа Кревет Автомобил Дома Ткаени Лен Фрли Перница Случај Роденденски Подарок

Мајмун Цртан Филм Црвено Flamingos Перница Покрие Декоративни Перници За Софа Кревет Автомобил Дома Ткаени

DEN 239.04
DEN 156.00

Количината на стоката
Тековен

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. Гаранција Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 45x45cm ,тоа е невидлив патент дизајн и не се внатре.) пратката 1. Опис на Многу убава и уникатен дизајн лен фрли перница случај перница маска, направен од висок квалитет , дебели природен памук, лен ткаенини.Ви благодариме! 4. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Оваа перница случај е за 1side попуст!!!Нема печатење на другата страна!!! 3. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 3 : ние може да costom направени како ќе барање, ве молиме, контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака.

Детални карактеристики

Големина:
L345-
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
N-(27)
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Материјал:
Лен / Памук
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Печатење
Големина:
18x18 (45cm x 45cm)
Применливи Луѓе:
Универзална
Применливи Троседот:
Сите Стил
Предност:
Светли бои Никогаш не исчезнат
Патент:
скриен патент
Тежина:
0.1kg
Обичај:
ние прифаќаме обичај
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Пакет:
1 парче перница маска
Користете 2:
Pillowcase

Слични производи

Спецификација : 1 Големината 45x45cm (18x18" прибл.) 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење ,

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

Божиќ перницаПосебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на ек

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба В

[Внимание] : item содржат само перница капак Перница Јадро НЕ е вклучена.[Материјал] : 100% природни Нови Згус

4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни т

Категории : перница перница маскаСтил : Европски стилМатеријал : композитни материјалиЈакна Материјал :

​Miracille Плоштадот 18" Цвеќиња На Девојките Печатени Цртан Филм Троседот Фрли Перници Пеперутка Дневна Со

Дојде и да се создаде пријатна домашна живот! Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на пе

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние ќе рефундирање на

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Модерен Стил Декоративни Перници Солидна Обична Црвена Сина, Зелена Перница Покрие Паму

Спецификација Име : Цртан филм Перница Подлога Мат Тип : Стол Седиште Троседот Назад Автомобил Дома Деко

Please wait...