0
clear
  • Пинк Сина, Жолта И Зелена Polka Dot Моделот Декоративни Перница Декоративни Перница Покрие Перница Случај Прилагодите Подарок Pillowcase
  • -20%
  • -20%
Пинк Сина, Жолта И Зелена Polka Dot Моделот Декоративни Перница Декоративни Перница Покрие Перница Случај Прилагодите Подарок Pillowcase

Пинк Сина, Жолта И Зелена Polka Dot Моделот Декоративни Перница Декоративни Перница Покрие Перница Случај Прилагодите

DEN 250.56
DEN 228.00

Количината на стоката
Тековен

Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. На Предната страна на случај печати на образец, на задната страна е Бела боја. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.Пинк Сина, Жолта И Зелена Polka Dot Моделот Декоративни Перница Декоративни Перница Покрие Перница Случај Прилагодите Подарок Pillowcase Материјал : 50%Памук 50%Полиестер Печатени : На Prodcut ќе биде малку поинаква со Слика по Печатени, Печатени со една страна, црна страна е бела боја.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење.Време на испорака : a.) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Пакет се вклучени : 1 Компјутер.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Памук перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.

Детални карактеристики

Големина:
One Sided Printing, Two Sided Printing
боја:
18x18 Инчен, 12x20 Инчен, 20x20 Инчен
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Шаблон Тип:
Dot
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
MBP201783
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 12 Инчен x 20 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
50 % Полиестер 50% Памук
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печатени, од една страна/Двете Страни
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Dot
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
Polka Dot

Слични производи

Ако сте среќни / задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фи

Категории : перница перница маскаСтил : Европски стилМатеријал : композитни материјалиЈакна Материјал :

Еден седишта : Троседот должина помеѓу 90140 CMДве седишта : Троседот должина помеѓу 145185 CMТри седишта : Трос

Спецификација : 1 Големината 45x45cm 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење , на другата

​Miracille Плоштадот 18" Цвеќиња На Девојките Печатени Цртан Филм Троседот Фрли Перници Пеперутка Дневна Со

Спакуван Листа : 1 парче ноќта на Вештерките Табела Тркач Боја : црна Димензии : 20in X80in / 51x203cm Материјал : 100%

Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве мол

Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМАко имате било какви прашања во врска со нашите

Димензионална слика на моделот перница маскаГолемина : 45cmx45cmМатеријал : памукПакување : 1pc, не содржи осн

[Внимание] : item содржат само перница капак Перница Јадро НЕ е вклучена.[Материјал] : 100% природни Нови Згус

Гумени начин : Устата дува.Превозот проблеми : Ако не го добиете вашиот производ пред заштита на времето

Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни email ;Ние ќе ви одговори емејл или порака во р

Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union).Бесплатен превоз

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Време На Испорака : 1.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот пер

Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето Се стави на вработените по детергент е целос

Предмети Детали Како што е подолуГолемина : 30x270cm / 30x240cm / 30x170cmПакување : 2 парчиња по торба,Испорака : Меѓу

Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба...

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Модерен Стил Декоративни Перници Солидна Обична Црвена Сина, Зелена Перница Покрие Паму

Спецификација : 1 Големината 45x45cm (18x18" прибл.) 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење ,

Дојде и да се создаде пријатна домашна живот! Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на пе

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !Ако вашата нарачка вредност надм

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

Please wait...