0
clear
  • Мека Нордиските Памук, лен Сина И Црвена Триаголници перница покрие 45Cmx45Cm Плоштадот Деца Роденден Декоративни Печатени Перница Случај
  • -20%
  • -20%
Мека Нордиските Памук, лен Сина И Црвена Триаголници перница покрие 45Cmx45Cm Плоштадот Деца Роденден Декоративни Печатени Перница Случај

Мека Нордиските Памук, лен Сина И Црвена Триаголници перница покрие 45Cmx45Cm Плоштадот Деца Роденден Декоративни

DEN 239.04
DEN 156.00

Количината на стоката
Тековен

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме. Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 2 : перница поклопецот е 1 страна печатење. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Опис на Многу убава и уникатен дизајн памук, лен перница маска, направен од висок квалитет , дебели природен памук, лен ткаенини. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас. Опис Одличен подарок за парови, пријатели, семејства, итн Додадете атмосфера во вашата куќа Невидливи патент на долната страна на перница покрие Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн Големина : 45 x 45cm Материјал : Памук, лен Боја : Како слики show Note : Перница не е вклучена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Детални карактеристики

Големина:
L162
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
BO-15
Стил:
едноставна
Производство тип:
направи-да-цел
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Предност:
светла боја , никогаш нема да избледи
Забелешка:
бесплатни дизајн
simples време:
производство+испорака≤една недела
Патент:
скриен патент
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
Обликот:
Плоштад
Пакет:
1 парче перница маска

Слични производи

[Внимание] : item содржат само перница капак Перница Јадро НЕ е вклучена.[Материјал] : 100% природни Нови Згус�

Ретро Дрво Жито Дома Чај Маса Ткаенина, Памук, Лен Tablecloth Свадба Партија Банкет Декорација Правоаголна Tab

Еден седишта : Троседот должина помеѓу 90140 CMДве седишта : Троседот должина помеѓу 145185 CMТри седишта : Трос�

Тркалезна Маса Крпа Topper Tablecloth Луксузни Полиестер Сатен Табела Покрие Oilproof Свадба Партија Ресторан Банк

Димензионална слика на моделот перница маскаГолемина : 45cmx45cmМатеријал : памукПакување : 1pc, не содржи осн

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

Време На Испорака : 1.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот пер

Дојде и да се создаде пријатна домашна живот! Патент Локација : Невидливи патент на долната страна на пе�

Спакуван Листа : 1 парче ноќта на Вештерките Табела Тркач Боја : црна Димензии : 20in X80in / 51x203cm Материјал : 100%

Спецификација : 1 Големината 45x45cm (18x18" прибл.) 2 Материјал Памук, Лен 3 Печатење Само Една Страна Печатење ,

• Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви посебни барање и ние ќе ви одговориме во прв пат

Материјал : white linenГолемина : 45 x 45 смСамо перница покрие, не се вклучуваат на пополнување...

4 Големини Spandex Водат Троседот Покрие Еластичност Полиестер Цврсти Бои Каучот Покрие Двојка Троседот Ме

Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не сте T / T, Western Union и Зачувам, ние ќе ти каже како да се

благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот

Спецификација Име : Цртан филм Перница Подлога Мат Тип : Стол Седиште Троседот Назад Автомобил Дома Деко

[Size] 45cmx45cm(за 18inch x 18inch ) ,30x50cm(за 12inch x 19inch), Индивидуализира .[Материјал] Дебел Памук и Лен Помеша[Пополнувањ

Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето Се стави на вработените по детергент е целос

ДОБИЕТЕ КУПОНОТ СЕГАПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ

Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба...

Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве мол�

Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМАко имате било какви прашања во врска со нашите

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов�

Please wait...