0
clear
  • Clear LCD PET) Филм Анти-Нула/ Анти-Балон / Допир Поделен Екран Заштитник за Велосипедизам GPS Додатоци Garmin Edge 820
  • -20%
  • -20%
Clear LCD PET) Филм Анти-Нула/ Анти-Балон / Допир Поделен Екран Заштитник за Велосипедизам GPS Додатоци Garmin Edge 820

Clear LCD PET) Филм Анти-Нула/ Анти-Балон / Допир Поделен Екран Заштитник за Велосипедизам GPS Додатоци Garmin

DEN 239.52
DEN 228.00

Количината на стоката
Тековен

Чекор 3 Усогласи изложени на работ на заштита со работ на уредот. Чекор 5 Заврши на squeegee во микрофибер крпа, а потоа притиснете за излез на воздушни меури малку по малку. Тоа ќе остава леплива остатоци ако одлучите да се отстрани подоцна. Чекор 2 Лупам назад заштитен слој ознака "Лепило Поддршка 1" малку. Бидејќи друштвото за осигурување бара од нас да се чека 50 дена пред ние може да пријави пакет загуба, ние бараме нашите купувачи да се чека истиот број на денови. Чекор 4 Еднаш усогласени, полека се постават заштитник надолу. Големина на & Одговара : Пре-сече, точно ОПРЕМЕНИ со модел во листата на насловот само.
ПРЕВОЗОТ
Ние брод во две фирми ден.
Опис на производот : Prepetitive пишување, прислушување, или несакани гребнатини. Експлозија-доказ филм со висока чувствителност ви дава удобно чувство на допир. Ќе се прават сите напори за да се обезбеди 100% satisfiction. Лесно да се инсталира, само-почитување на површината на екранот. Чекор 6 Отстранете ја заштитната фолија слој етикетирани како "Заштитен Слој 2". Површина : Мазна, не rubbery се чувствувам
Количина : 3* Clear LCD Екран Заштитник Филм (GPS не е вклучена) 1* инсталација на алатката ( Секоја цел доаѓа со еден ткаенина за чистење и инсталација настава )
Поедноставен Инструкции за Инсталација : Чекор 1 Темелно се чисти workspace и во вашиот уред. Чекор 7 Удар на екранот со микрофибер крпа и ќе завршиш. Повеќето пакет ќе се trackable, но некои ќе се trackable кога пакети се во Кина, но не и следење на информации може да бидат обезбедени откако предмети ја напушти Кина.
Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превозот обвиненија.
Поедноставен Инструкции За Инсталација :
Пакет и инсталација алатка
.
Други меѓународни пакети ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Прва Класа Меѓународниот Пошта.
Сад пакети ќе биде испорачуван e Packet Прва Класа Пошта, и ќе обезбеди бесплатно и trackable превозот за повеќето од НАС налози, освен некои ниска вредност на објектите.

Детални карактеристики

Употреба:
PDA
Бренд Име:
ickoy
Количина:
3 Пакети
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Материјал:
домашно милениче

Слични производи

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Црна Нови 7.85" инчен regulITWGN785 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен ПревозотКа

Врати стоката да гарантира изглед и перформанси на стоката како што беа дадени.LCD екранот е поделена на

неплатени аукција ќе бидат пријавени на Aliexpress.) Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред

10 компјутери. / Многу Безбедност Пакување 2 pin Конектор 3.7 V литиум Полимер батерија 903052 1200mah за UAV UAS Летало

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Нови 10.1" Инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Панел За ARCHOS 101b Неонски 101c Неонски Бесплатен Превозот П

Карактеристики на производот : Калено стакло за xiaomi mipad 1 Калено стакло за xiaomi mipad 2 Калено стакло за xiaomi mip

Контактирајте не преку Трговија Manager / Контактирајте со нас Сега!!! СЕ НАШАТА VIP КОРИСНИЦИТЕ,Повеќе Попус

Оригиналниот Одделение НА 13.3" LCD Монитор LP133 WF4 SPB1 LQ133 M1 JW15 Лаптоп со LCD Екран За Ideapad 710s 1920x1080 30pinЗабелешка :

Не допирајте го полначот кога раката е влажно.Не користите со дефект на USBкабел.1 типc уреди4.Чувајте се д

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

1 Антипрашина2 УВ заштита3 Ултратранспарентно4 Висока јачина на домашно МИЛЕНИЧЕ Материјал5...

Безбедност Пакување 2 pin Конектор 3.7 V литиум Полимер батерија 903052 1200mah за UAV UAS Летало Зона мини летало fpv Г

7 инчен LCD екран група хит AT070 TN92 TN94 автомобил DVD навигација висока осветленост во рамките на екранот долж

27 Ултра висока осветленост 450cd / m100% нов бренд нови 100% нови 100% Долгорочно стабилен снабдување на многу за

7 инчен екран TK6070 IH / TK6070i K / TK6070 екран на допир и AMT9545 екранот

) Цените не вклучуваат какви било царински давачки & даноци.тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купув

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го

19 инчен widescreen 16 : 10 екран на допир за компјутер екран ресторан оброк чај продавницаекранот

бесплатен превозот оригинални нови Pegas" инчен екран GWR0350 TMQV03

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни

На таблет компјутерот поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствена

Please wait...