0
clear
  • Новите 7 Таблет За DEXP Урсус A169i екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Новите 7 Таблет За DEXP Урсус A169i екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Новите 7 Таблет За DEXP Урсус A169i екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 336.00

Количината на стоката
Тековен


Новите 7" Таблет За DEXP Урсус A169i екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За DEXP Урсус A169i
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.

Детални карактеристики

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Урсус A169i
Компатибилен Бренд:
За DEXP

Слични производи

За Tomtom XXL IQ Правци LCD Дисплеј + Екран на Допир Ricambio (Versione A050 FW02)

7 инчен екран TK6070 IH / TK6070i K / TK6070 екран на допир и AMT9545 екранот

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни

360 степени Rotatable Ротација Случај За Амазон Новиот Kindle Fire HD 8 HD8 2016 година Smart Спиење Маска Таблета Печати С

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за овој таблет модел.Ве молиме отворет

Врати стоката да гарантира изглед и перформанси на стоката како што беа дадени.LCD екранот е поделена на

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

2017 Мода Bluetooth тастатура случај за 7 инчен Huawei Mediapad T2 таблет компјутер за Huawei Mediapad T2 тастатура случај

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата

Контактирајте не преку Трговија Manager / Контактирајте со нас Сега!!! СЕ НАШАТА VIP КОРИСНИЦИТЕ,Повеќе Попус

B156 XW04 V 7 B156 XW04 V8 N156 BGEEB1 N156 BGEE41 NT156 WHMN12 LP156 WHU TPA1 B156 XTN03.1 LTN156 AT31 30 pin

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Карактеристики на производот : Калено стакло за xiaomi mipad 1 Калено стакло за xiaomi mipad 2 Калено стакло за xiaomi mip

трговски описНОВИ 5inch 30 PIN Капацитивни touchscreens стакло 121*76 touchsensor 121mm*76mm за GPScar compatble CTP50009 freeshipingСтоката е во

Француски Тастатура Мода Силикон USB Тастатура за 14.1 инчен Скокач EZbook 2 ,за Скокач EZbook 2 Тастатура

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

трговски опис 3221 НОВИ 3.2 инчен 4 lins 79mm*47mm touchsensor за GPS за во автомобил DVD Допре сензорот стакло 79*47Топло пра

167*92 167*93 GT911 7 инчен автомобил DVD навигација капацитивни екран на допир за бесплатен превозот

Црна Нови 7.85" инчен regulITWGN785 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен ПревозотКа

Ако не сте сигурни дека ние сме тука за вас во секое време ! Начин на плаќање Целосна исплата мора да се п

Чи Меи LQ035 NC111 121 211 LCD екран / инженерство богатство / најдете инструмент

Оригиналниот Одделение НА 13.3" LCD Монитор LP133 WF4 SPB1 LQ133 M1 JW15 Лаптоп со LCD Екран За Ideapad 710s 1920x1080 30pinЗабелешка :

) Цените не вклучуваат какви било царински давачки & даноци.тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купув

Please wait...