0
clear
  • Тифани Стил Обоено Стакло Суспензија Светилка Американски Стил Креативни Светилка Дневна Соба Бар Оркестарот Dragonfly Pendant Светилки
  • -20%
  • -20%
Тифани Стил Обоено Стакло Суспензија Светилка Американски Стил Креативни Светилка Дневна Соба Бар Оркестарот Dragonfly Pendant Светилки

Тифани Стил Обоено Стакло Суспензија Светилка Американски Стил Креативни Светилка Дневна Соба Бар Оркестарот

DEN 8544.00
DEN 7690.00

Количината на стоката
Тековен


*Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот.
*Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци.објектот е оштетен за време на транзитот или неисправни објектот не е како што е опишано.
Плаќање
Банкарски Трансфер,Western Union,T/T,И така натаму. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на неисправни објект.00 /парче
Шпанија Camper Pendant Светилки Модерна Креативен Центар Хотел Camper Pendant Светилки White/Black/ Gold/Сребрена Бесплатен Превозот Голема Големина US$ 157.Тифани Стил Обоено Стакло Суспензија Светилка Американски Стил Креативни Светилка Дневна Соба Бар Оркестарот Dragonfly Pendant Светла Боја на каросеријата : мулти боја Материјал : метал обоено стакло Извор на Светлина : E27(не вклучувајќи) Големина : Абажур кол 41 CM*Height20 CM Вкупната висина 65cm Б Абажур кол 50 CM*Height20 CM Вкупната висина 65cm Wattage : 60 W Напон : 110-120 V 220 V-240 V Се погодни за : Спална соба, Дневна соба и така натаму.00 /парче
PH Артишок Светилка Модерна Креативни Пластични Килибар PH Артишок Pendant Светилки Дневна Соба Pendant Светилки Бесплатен Превозот САД$ 227.
*Ние ќе им понуди замена, reshipment, или наплата за да бидете сигурни дека сте 100% задоволни ако сте примиле неисправни или погрешен точка .00 /парче
.00 /парче
Cobblestones Ѕид Светилки Модерна Креативни Смола Cobblestone Ѕид Светилки Aisle Коридор Ѕид Светилки Голема Големина US$ 257.00 /парче
Леопард Табела Светилки Европски Модерен Стил Смола Табела Светилка Спалната соба Светлата Хотел Светла КОЛ 40 см Х 80 см, US$ 219. Star-резултати се многу важни . Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања.
*Ние може да го прогласам за пакет со пониска вредност.00 /парче
МЕТЕЖОТ СВЕТ Светилки Креативни МЕТЕЖОТ СВЕТ Стакло Pendant Светилки Лента Светилка TORD BOONTJE Светилка US$ 216.
Испорака
*Брод во светот од Њујорк со USPS / Федекс, и од Кина од DHL, UPS-от,ТНТ, EMS и така натаму.

Детални карактеристики

Боја На Каросеријата:
На кол 41cm, Б кол 50cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
FUMAT
Техника:
Обична Обоена
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Флуоресцентни
Гаранција:
1 година
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Кревет Во Соба
сертификација:
CCC,CE
Заврши:
никел
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Легура
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
синџир pendant
Абажур Боја:
Жолта
Број На Модел На:
fmt
Бродови Од:
шенжен

Слични производи

LED Downlights 50 W КОЧАН Правоаголна Вдлабнати Таванот Одредување на Светлината 130140lm / w Rotatable Прилагодливи вгр

【големина】 Позлатен Злато / Gold / Црна :D900 MM*H1150 MM【извор на светлина】 E27*12 (сијалица не е вклучена)【Бој

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Опис на производот : Име : Американски Ретро Смола Птица Led Pendant Лустери Lamparas Блек Метал Трпезарија Led Лус

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас пр

Модерната Verner Panton Flowerpot pendant светилка Светлина НЛО лустерот едноставна дете спална соба дневна соба јад

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние внимателно ќе ги провери секоја пратка пред пратката.Ми да

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Топлината Од ЛЕР е отстранет преку топлина дисипација крило, а исто така од страна на вентилација.Висок

Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо, стакло(2) Боја : ж

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

Материјал : Метал,Стакло во Боја : бела,црна,златна Грло : E27*1(Сијалица Вклучени) Напон : 85265 V (Universal во свет

Опис На Производот : Име : Модерна Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Л

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

Таванот светлина тип : Железо таванот светилкаSmart Тип : ДругоАбажур помошен материјал : ПММА висока свет

Напон : 110 V220 V5.00 / парчеБесплатен превозот 2013 популарен стил Guranteed 100% L750*W300*H650mm современа кристал лустеро

Креативни едноставна 3 / 6 / 8 главата солидна дабови Дрвени Pendant Светла Виси на Дрво Светилки Dinning Соба Рес

Ние си имаме свој фабрика, кога ќе купување на стоки од нас, без разлика на штетата предизвикана за време

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Инсталација настава и сликиќе ви покажам кога ќе ги нарачате.И големина може да се прилагоди, како и.Сле

Приоритет / Изразат испорака достапни на посебно барање.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП1 : Дали овие парч

Никогаш не се загрижени, контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние нудиме наплата или да го препрати

Please wait...