0
clear
  • Бесплатен Превозот LED Таванот Светлина Тела Модерна Јасно K9 Кристал LED Таванот Светилка Круг Флеш Монтирани Осветлување Фитинг Lustres
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот LED Таванот Светлина Тела Модерна Јасно K9 Кристал LED Таванот Светилка Круг Флеш Монтирани Осветлување Фитинг Lustres

Бесплатен Превозот LED Таванот Светлина Тела Модерна Јасно K9 Кристал LED Таванот Светилка Круг Флеш Монтирани

DEN 10975.20
DEN 10427.00

Количината на стоката
Тековен

Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука.
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна. Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата . Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас . Ви благодариме!. Стоката се превезува по уплатата примена.
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката . Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3.
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .

Детални карактеристики

Абажур Боја:
Сребро.
Боја На Каросеријата:
D50cm LED Дизајн, D60cm LED Дизајн, D80cm LED Дизајн
Wattage:
21-30W
Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристал,Стакло,Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Број На Модел На:
SY1013/35cm
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3Years
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број на извори на светлина:
3
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Карактеристики:
Декоративни
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
15-30square метри
Бренд Име:
Златниот Пат
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани

Слични производи

За квалитетот проблем, ние нудиме целосна наплата или да го испрати повторно.П : Како да се Провери мојат

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние внимателно ќе ги провери секоја пратка пред пратката.Ми да

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

【големина】 Позлатен Злато / Gold / Црна :D900 MM*H1150 MM【извор на светлина】 E27*12 (сијалица не е вклучена)【Бој

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Dimmable LED Светла Песна Спецификација : ЛЕР Песна Светлината Чип Бренд : Epistar Моќност : 12 W LED Количина : 12pcs Бој

Материјал : Метал,Стакло во Боја : бела,црна,златна Грло : E27*1(Сијалица Вклучени) Напон : 85265 V (Universal во свет

Опис на производот : Име : Американски Ретро Смола Птица Led Pendant Лустери Lamparas Блек Метал Трпезарија Led Лус

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние си имаме свој фабрика, кога ќе купување на стоки од нас, без разлика на штетата предизвикана за време

Светлината тип : стакло лустеротСветилка покрие материјал : стаклоСветлината тело помошен материјал : П

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Напон : 110 V220 V5.00 / парчеБесплатен превозот 2013 популарен стил Guranteed 100% L750*W300*H650mm современа кристал лустеро

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуш

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Please wait...