0
clear
  • Европската Медитеранска тифани ретро pendant светлина ходникот атмосфера Креативни светилка бар corrid 3 главата виси ресторан боја на стакло
  • -20%
  • -20%
Европската Медитеранска тифани ретро pendant светлина ходникот атмосфера Креативни светилка бар corrid 3 главата виси ресторан боја на стакло

Европската Медитеранска тифани ретро pendant светлина ходникот атмосфера Креативни светилка бар corrid 3 главата

DEN 6199.20
DEN 4340.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Заврши:
Железо
Напон:
220V
Техника:
Gilding
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
DEEVOLPO
Стил:
Тифани
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла
извор на светлина број:
3
Тип:
Droplight, ковано железо лустерот
Број на светилка носителот:
3
Гарантен период:
3 Години

Слични производи

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Приоритет / Изразат испорака достапни на посебно барање.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП1 : Дали овие парч

Материјал : Метал,Стакло во Боја : бела,црна,златна Грло : E27*1(Сијалица Вклучени) Напон : 85265 V (Universal во свет

Модерната Verner Panton Flowerpot pendant светилка Светлина НЛО лустерот едноставна дете спална соба дневна соба јад

Опис На Производот : Име : Модерна Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Л

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

(Ние само брод на aliexpress comfirm адреса) ЗА ПРАТКАТА 1 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Опис на производот : Име : Американски Ретро Смола Птица Led Pendant Лустери Lamparas Блек Метал Трпезарија Led Лус

И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас пр

извор на светлина : Блескаво светилка ЛЕР заштеда на енергија светилкатехнологија : рака држелНа зрачењ

Како знаеме дека тие се кревка стаклоа некои би можеле да бидат скршени.Следново е во врска со нашите де

Светлината тип : стакло лустеротСветилка покрие материјал : стаклоСветлината тело помошен материјал : П

Боја класификација : 3 глави Бела 5 глави бела, 6 шефови бела, 3 глави црна, 5 глави црна, 6 шефови црна, 8 глав

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

Инсталација настава и сликиќе ви покажам кога ќе ги нарачате.И големина може да се прилагоди, како и.Сле

Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо, стакло(2) Боја : ж

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

LED Downlights 50 W КОЧАН Правоаголна Вдлабнати Таванот Одредување на Светлината 130140lm / w Rotatable Прилагодливи вгр

Dimmable LED Светла Песна Спецификација : ЛЕР Песна Светлината Чип Бренд : Epistar Моќност : 12 W LED Количина : 12pcs Бој

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Please wait...