0
clear
  • Ултра тенок таванот светилка модерна едноставна господар спална соба студија креативни цвет соба дневна соба топол и романтичен CL FG56
  • -20%
  • -20%
Ултра тенок таванот светилка модерна едноставна господар спална соба студија креативни цвет соба дневна соба топол и романтичен CL FG56

Ултра тенок таванот светилка модерна едноставна господар спална соба студија креативни цвет соба дневна соба

DEN 12144.00

Количината на стоката
Тековен


Таванот светлина тип : Железо таванот светилка
Smart Тип : Друго
Абажур помошен материјал : ПММА висока светлина абажур
Светлината тело помошен материјал : железо
Светлината главен материјал : железо
Боја класификација : дијаметар 45см - во рамките на жолта надвор од белата дијаметар на 55cm - во рамките на жолта надвор од белата дијаметар на 80см - во рамките на жолта надвор од бела
Абажур главен материјал : ПММА висока светлина абажур
Извор на светлина тип : заштеда на енергија светилка
Занает : друго / other
Зрачењето област : 10㎡-15㎡
Напон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)
Применливи простор : Дневна соба и трпезарија, Кујна проучување Спални бања Друг / други балкон Седи агол Кујна и тоалет светлина Конференциска сала Мала дневна соба
Стил : едноставен модерен

Детални карактеристики

Wattage:
D 45CM, D 55CM, D 80CM
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Број На Модел На:
1
Карактеристики:
1
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Метал
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
База Тип:
MR16
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1

Слични производи

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

извор на светлина : Блескаво светилка ЛЕР заштеда на енергија светилкатехнологија : рака држелНа зрачењ

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Транзит пати може да се разликуваат,

За квалитетот проблем, ние нудиме целосна наплата или да го испрати повторно.П : Како да се Провери мојат

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуш

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) димензии;

Напон : 110 V220 V5.00 / парчеБесплатен превозот 2013 популарен стил Guranteed 100% L750*W300*H650mm современа кристал лустеро

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Креативни едноставна 3 / 6 / 8 главата солидна дабови Дрвени Pendant Светла Виси на Дрво Светилки Dinning Соба Рес

Како знаеме дека тие се кревка стаклоа некои би можеле да бидат скршени.Следново е во врска со нашите де

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

Dimmable LED Светла Песна Спецификација : ЛЕР Песна Светлината Чип Бренд : Epistar Моќност : 12 W LED Количина : 12pcs Бој

Светлината тип : стакло лустеротСветилка покрие материјал : стаклоСветлината тело помошен материјал : П

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Опис На Производот : Име : Модерна Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Л

Опис на производот : Име : Американски Ретро Смола Птица Led Pendant Лустери Lamparas Блек Метал Трпезарија Led Лус

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

Please wait...