0
clear
  • Европската Вградени Бакар LED Ресторан Таванот Светилка Коридор Светлина на Вниманието
  • -20%
  • -20%
Европската Вградени Бакар LED Ресторан Таванот Светилка Коридор Светлина на Вниманието

Европската Вградени Бакар LED Ресторан Таванот Светилка Коридор Светлина на Вниманието

DEN 1199.52

Количината на стоката
Тековен

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет се Однесува на : Трговски malls Children соба спална соба дневна соба, канцеларија, канцеларии, хотели, ресторани, кафулиња, хотели и ресторани, барови, Интернет кафулиња, салони за коса, продавници за облека, чевли торба продавници, супермаркети, трговски центри ... Стил : Европа-стил Материјал : Бакар & Алуминиумска Боја : Како на Сликата Светлина Тип : Кул Светло & Топла Светлина Големина : 99x54mm Дупка со дијаметар : 70-96mm Моќ : 3 W,5 W,7 W,9 W извор на Светлина : LED Напон : 111-240 V(целиот свет да ги користите Вклучуваат сад и Канада може да се користи . ) Го осветлуваат област : 15-30 Пакет се вклучени : 1 * Вградена Цевка Светлина Светилка

Детални карактеристики

Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Напон:
110V
Моќ Толеранција:
1%
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Примена:
Трпезарија
Боја На Каросеријата:
Жолта
Извор На Светлина:
Други
сертификација:
CCC,CE,RoHS
MPN:
не се применува
Гаранција:
2 години
Број на Светла:
1
Регионот на Производство:
Кина
боја:
Бакар
Тип:
Таванот
Материјал:
Бакар, Бакарни & Алуминиум
Стил:
Вградени
Дијаметар:
99mm

Слични производи

Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо, стакло(2) Боја : ж

Модерната Verner Panton Flowerpot pendant светилка Светлина НЛО лустерот едноставна дете спална соба дневна соба јад

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

LED Downlights 50 W КОЧАН Правоаголна Вдлабнати Таванот Одредување на Светлината 130140lm / w Rotatable Прилагодливи вгр

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Транзит пати може да се разликуваат,

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Опис на производот : Име : Американски Ретро Смола Птица Led Pendant Лустери Lamparas Блек Метал Трпезарија Led Лус

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Креативни едноставна 3 / 6 / 8 главата солидна дабови Дрвени Pendant Светла Виси на Дрво Светилки Dinning Соба Рес

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

(Ние само брод на aliexpress comfirm адреса) ЗА ПРАТКАТА 1 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

Опис На Производот : Име : Модерна Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Л

И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас пр

Материјал : Метал,Стакло во Боја : бела,црна,златна Грло : E27*1(Сијалица Вклучени) Напон : 85265 V (Universal во свет

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни .Ние ќе се обидеме пот

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

За квалитетот проблем, ние нудиме целосна наплата или да го испрати повторно.П : Како да се Провери мојат

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

Please wait...