0
clear
  • Модерната Геометрија Бела Црна Акрилна LED Таванот Светилка Тапан Флеш Планината Минималистички Тела Светлина За Спалната соба Dinning Соба CL141
  • -20%
  • -20%
Модерната Геометрија Бела Црна Акрилна LED Таванот Светилка Тапан Флеш Планината Минималистички Тела Светлина За Спалната соба Dinning Соба CL141

Модерната Геометрија Бела Црна Акрилна LED Таванот Светилка Тапан Флеш Планината Минималистички Тела Светлина

DEN 7199.52
DEN 6840.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификации
Акрилик LED Таванот Светилка
Димензии 41 CM : 16.1"D X 3.9"H 51 CM : 20.1"D X 4.7"H Материјал(s) Метални + Акрилик Светилка Тип 20 W/28 W LED Светилки 1 X 20 W/28 W LED светилка (не се вклучени) Листата CE Реден Број CL141

Детални карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
cheerhuzz
Техника:
обложено
Карактеристики:
Акрилик
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број на извори на светлина:
1
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Кревет Во Соба
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
CL141

Слични производи

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Транзит пати може да се разликуваат,

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Боја класификација : 3 глави Бела 5 глави бела, 6 шефови бела, 3 глави црна, 5 глави црна, 6 шефови црна, 8 глав

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние внимателно ќе ги провери секоја пратка пред пратката.Ми да

Напон : 110 V220 V5.00 / парчеБесплатен превозот 2013 популарен стил Guranteed 100% L750*W300*H650mm современа кристал лустеро

Инсталација настава и сликиќе ви покажам кога ќе ги нарачате.И големина може да се прилагоди, како и.Сле

Модерната Verner Panton Flowerpot pendant светилка Светлина НЛО лустерот едноставна дете спална соба дневна соба јад

Како знаеме дека тие се кревка стаклоа некои би можеле да бидат скршени.Следново е во врска со нашите де

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

【големина】 Позлатен Злато / Gold / Црна :D900 MM*H1150 MM【извор на светлина】 E27*12 (сијалица не е вклучена)【Бој

(Ние само брод на aliexpress comfirm адреса) ЗА ПРАТКАТА 1 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа

За да Добиете Повеќе Избори Опис : Оваа Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко

Креативни едноставна 3 / 6 / 8 главата солидна дабови Дрвени Pendant Светла Виси на Дрво Светилки Dinning Соба Рес

Опис На Производот : Име : Модерна Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Л

Никогаш не се загрижени, контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние нудиме наплата или да го препрати

Материјал : Метал,Стакло во Боја : бела,црна,златна Грло : E27*1(Сијалица Вклучени) Напон : 85265 V (Universal во свет

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Please wait...