0
clear
  • Гроздобер Класичен Лофт Индустриски Метал Pendant Светилка Светлина Стакло Сенка Суспензија Виси Тела За Бар Dinning Соба PL453
  • -20%
  • -20%
Гроздобер Класичен Лофт Индустриски Метал Pendant Светилка Светлина Стакло Сенка Суспензија Виси Тела За Бар Dinning Соба PL453

Гроздобер Класичен Лофт Индустриски Метал Pendant Светилка Светлина Стакло Сенка Суспензија Виси Тела За Бар

DEN 5759.52

Количината на стоката
Тековен


Спецификации
Класичен Лофт Индустриски Pendant Светилка
Димензии На : 6.3"D X 29.1"H B : 6.3"D X 29.1"H C : 4.7"D X 29.1"H Материјал(s) Метал + Стакло Светилка Тип E27 Светилки 1 X lamp, E27 (не се вклучени) Листата CE Реден Број PL453

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
PL453
сертификација:
CE,CCC
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
База Тип:
E27
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
cheerhuzz
Осветлување Област:
10-15square метри
Место:
Салон
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No

Слични производи

Опис на производот : Име : Американски Ретро Смола Птица Led Pendant Лустери Lamparas Блек Метал Трпезарија Led Лус

【големина】 Позлатен Злато / Gold / Црна :D900 MM*H1150 MM【извор на светлина】 E27*12 (сијалица не е вклучена)【Бој

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Светлината тип : стакло лустеротСветилка покрие материјал : стаклоСветлината тело помошен материјал : П

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

За да Добиете Повеќе Избори Опис : Оваа Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Dimmable LED Светла Песна Спецификација : ЛЕР Песна Светлината Чип Бренд : Epistar Моќност : 12 W LED Количина : 12pcs Бој

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо, стакло(2) Боја : ж

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние внимателно ќе ги провери секоја пратка пред пратката.Ми да

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Опис На Производот : Име : Модерна Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Л

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Никогаш не се загрижени, контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние нудиме наплата или да го препрати

Топлината Од ЛЕР е отстранет преку топлина дисипација крило, а исто така од страна на вентилација.Висок

Please wait...