0
clear
  • Дома Led Конусна светла за трпезарија современата chrome сребро Led pendant светлото во спалната соба свадба Ресторан, кафе светлина luminaria
  • -20%
  • -20%
Дома Led Конусна светла за трпезарија современата chrome сребро Led pendant светлото во спалната соба свадба Ресторан, кафе светлина luminaria

Дома Led Конусна светла за трпезарија современата chrome сребро Led pendant светлото во спалната соба свадба

DEN 9408.00

Количината на стоката
Тековен


(4)купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. Ако постои било каква штета на пакет, после превозници потврди инциденти, ве молиме испратете ни фотографии од оштетен
пратката, ние ќе повратни информации за вас наскоро дали ви испраќаме замена или рефундирање за вас
(2)Ако производот е неисправен, ве молиме да не известите во рок од 72 часа од денот на приемот.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас . Ако било увозни давачки или такси, купувачот треба да плаќаат за него.
(2)Сите наредби може да биде следење по превозот надвор. Ова
пониска цена не ги одразуваат вистинската цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Политика на враќање :
(1)врши Увид сите наредби веднаш по пристигнувањето.
(3)Можеме да користат различни couriers како клиенти е потребно.Со цел да се обезбеди да ја прими стоката се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како ПОДАРОК,примерок со пониска цена.
Брза Испорака :
(1)имаме договор со некоја Меѓународна Изразат Корпорација, стоките ќе бидат испорачани во рок од 3-15 дена по добивме вашата исплата.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.различни couier имаат различни цени ,различни превозот време ,pls прашалник мене .Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Поле на Примена :
Погоден за 10-20square метар од спалната соба, трпезарија,дневна соба,студија соба, бања, ходникот, итн, Тоа исто така може да се користи во ресторан и хотел.
(4)Онлајн цената не вклучува никакви дополнителни даночни или прилагодено царинење такса во клиент земја, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за сопствени грешки во клиент на државата.

Детални карактеристики

Боја На Каросеријата:
правоаголникот 3 светла, круг 3 светла, круг 6 светла
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
svitz
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Bakelite,Хром
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
3
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,ССА,УЛ
Заврши:
Полиран Хром
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Напон:
90-260V
Материјал:
Алуминиум
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Бела,Црна,Сребрена
Број На Модел На:
maikashi-30299
База Тип:
led лента
Карактеристики:
дома осветлување

Слични производи

СпецификацииАкрилик LED Таванот СветилкаДимензии 41 CM : 16.1"D X 3.9"H 51 CM : 20.1"D X 4.7"H Материјал(s) Метални + Акрилик

СпецификацииКласичен Лофт Индустриски Pendant СветилкаДимензии На : 6.3"D X 29.1"H B : 6.3"D X 29.1"H C : 4.7"D X 29.1"H Материја

Креативни едноставна 3 / 6 / 8 главата солидна дабови Дрвени Pendant Светла Виси на Дрво Светилки Dinning Соба Рес

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние си имаме свој фабрика, кога ќе купување на стоки од нас, без разлика на штетата предизвикана за време

Како знаеме дека тие се кревка стаклоа некои би можеле да бидат скршени.Следново е во врска со нашите де

Опис на производот : Име : Американски Ретро Смола Птица Led Pendant Лустери Lamparas Блек Метал Трпезарија Led Лус

Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо, стакло(2) Боја : ж

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние внимателно ќе ги провери секоја пратка пред пратката.Ми да

(Ние само брод на aliexpress comfirm адреса) ЗА ПРАТКАТА 1 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа

Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни .Ние ќе се обидеме пот

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Транзит пати може да се разликуваат,

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Напон : 110 V220 V5.00 / парчеБесплатен превозот 2013 популарен стил Guranteed 100% L750*W300*H650mm современа кристал лустеро

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуш

За да Добиете Повеќе Избори Опис : Оваа Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко

Топлината Од ЛЕР е отстранет преку топлина дисипација крило, а исто така од страна на вентилација.Висок

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

LED Downlights 50 W КОЧАН Правоаголна Вдлабнати Таванот Одредување на Светлината 130140lm / w Rotatable Прилагодливи вгр

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Please wait...