0
clear
  • Гроздобер LED Таванот E27 Светилка на Лофт Железо Dinning Кафе Коридор Бар Сијалица Droplight
  • -20%
  • -20%
Гроздобер LED Таванот E27 Светилка на Лофт Железо Dinning Кафе Коридор Бар Сијалица Droplight

Гроздобер LED Таванот E27 Светилка на Лофт Железо Dinning Кафе Коридор Бар Сијалица Droplight

DEN 1872.00

Количината на стоката
Тековен

За да Добиете Повеќе Избори Опис : Оваа Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може да се широко се користат за канцеларија, трпезарија, дневна Соба, балкон, лоби, aisle или декорација. На внимателно стокмено Виси Droplight Тела ви овозможува да се создаде енергетски расположение и чувство на селски шарм во вашиот дом. Додадете жив шарм на секој простор со овој Виси Droplight. Примена : трпезарија, дневна соба, балкон, лоби и aisle Функции : дома осветлување и nightlight извор на Светлина : E27 Led Светло*1 Материјал : Железо Сијалица Тип : LED Кабелот Должина : 1 M (должина прилагодливи) Напон : 110 V-220 V Пакет се Вклучени : 1 X Lampstand

Детални карактеристики

Абажур Боја:
Црна, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Розова
Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Гаранција:
2 години
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Напон:
110V,110-240V
Сенка Тип:
Shadeless
Заврши:
никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Стил:
ретро
Гаранција:
2 години
MPN:
не се применува
Модел:
Гроздобер
Материјал:
леано железо
Регионот на Производство:
Кина
Број на Светла:
1
Тип:
Droplight Светилка

Слични производи

За квалитетот проблем, ние нудиме целосна наплата или да го испрати повторно.П : Како да се Провери мојат

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние внимателно ќе ги провери секоја пратка пред пратката.Ми да

Приоритет / Изразат испорака достапни на посебно барање.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП1 : Дали овие парч

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Како знаеме дека тие се кревка стаклоа некои би можеле да бидат скршени.Следново е во врска со нашите де

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

【големина】 Позлатен Злато / Gold / Црна :D900 MM*H1150 MM【извор на светлина】 E27*12 (сијалица не е вклучена)【Бој

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Модерната Verner Panton Flowerpot pendant светилка Светлина НЛО лустерот едноставна дете спална соба дневна соба јад

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

И, исто така, се врати на точка мора да биде во оригиналниот пакет ситуација која нема да влијае на нас пр

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Транзит пати може да се разликуваат,

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Please wait...