0
clear
  • Ретро затворен осветлување Гроздобер Црно Железо дијамант Pendant Светла индустриски Pendant Светилка за на Лофт дневна соба светлина бар dinning
  • -20%
  • -20%
Ретро затворен осветлување Гроздобер Црно Железо дијамант Pendant Светла индустриски Pendant Светилка за на Лофт дневна соба светлина бар dinning

Ретро затворен осветлување Гроздобер Црно Железо дијамант Pendant Светла индустриски Pendant Светилка за на

DEN 2376.00
DEN 2138.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC,CE
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Стил:
Современа
Абажур Боја:
Бела,Црна
Напон:
90-260V
Бренд Име:
СЕ БЛАГОДАТ ДЕН
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Железо

Слични производи

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми�

Опис На Производот : Име : Модерна Правоаголник Акрилик Led Luminaire Таванот Светилка Сјај Тела K9 Кристал Led Л�

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Приоритет / Изразат испорака достапни на посебно барање.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП1 : Дали овие парч�

Топлината Од ЛЕР е отстранет преку топлина дисипација крило, а исто така од страна на вентилација.Висок�

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м�

Напон : 110 V220 V5.00 / парчеБесплатен превозот 2013 популарен стил Guranteed 100% L750*W300*H650mm современа кристал лустеро

ОписИзвор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Ка

Опис на производот : Име : Американски Ретро Смола Птица Led Pendant Лустери Lamparas Блек Метал Трпезарија Led Лус�

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м�

Никогаш не се загрижени, контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние нудиме наплата или да го препрати

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Транзит пати може да се разликуваат, �

Добредојдовте на продавница осветлување.Ние внимателно ќе ги провери секоја пратка пред пратката.Ми да

(Ние само брод на aliexpress comfirm адреса) ЗА ПРАТКАТА 1 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа �

Dimmable LED Светла Песна Спецификација : ЛЕР Песна Светлината Чип Бренд : Epistar Моќност : 12 W LED Количина : 12pcs Бој

Таванот светлина тип : Железо таванот светилкаSmart Тип : ДругоАбажур помошен материјал : ПММА висока свет�

Креативни едноставна 3 / 6 / 8 главата солидна дабови Дрвени Pendant Светла Виси на Дрво Светилки Dinning Соба Рес

Материјал : Метал,Стакло во Боја : бела,црна,златна Грло : E27*1(Сијалица Вклучени) Напон : 85265 V (Universal во свет�

【големина】 Позлатен Злато / Gold / Црна :D900 MM*H1150 MM【извор на светлина】 E27*12 (сијалица не е вклучена)【Бој

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми�

Боја класификација : 3 глави Бела 5 глави бела, 6 шефови бела, 3 глави црна, 5 глави црна, 6 шефови црна, 8 глав�

Модерната Verner Panton Flowerpot pendant светилка Светлина НЛО лустерот едноставна дете спална соба дневна соба јад�

Please wait...