0
clear
  • За Nokia Microsoft Lumia 950 3D Олеснување Сликарство TPU Мека Корица Задниот Поклопец за Nokia Microsoft Lumia 950 Funda Мобилен Телефон Случај
  • -20%
  • -20%
За Nokia Microsoft Lumia 950 3D Олеснување Сликарство TPU Мека Корица Задниот Поклопец за Nokia Microsoft Lumia 950 Funda Мобилен Телефон Случај

За Nokia Microsoft Lumia 950 3D Олеснување Сликарство TPU Мека Корица Задниот Поклопец за Nokia Microsoft Lumia

DEN 120.96
DEN 82.00

Количината на стоката
Тековен


Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит.
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка. Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ .
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање. Добредојдовте на големо . Имаме строга ОК и КК систем.TPU Меко Покритие за Coque Nokia Microsoft Lumia 950 Задниот Поклопец за Nokia Microsoft Lumia 950 Fundas Луксузни Мобилен Телефон Случаи
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина. Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро . Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay . Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .

Детални карактеристики

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Компатибилен Nokia Модел:
Nokia Lumia 950
дизајн:
Ткаеше
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
квалитет:
Висок Квалитет На++++++
Компатибилен Модел:
за Nokia Microsoft Lumia 950
Функција:
Подарок за Жена мажите девојки
Стил:
Мода, Симпатична, Луксузни, Елегантен, 2016 Година Најновите Funda
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
дизајн:
цртан филм,животно
Пад на превозот:
Поддршка
Тип:
Случај
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)

Слични производи

Опис На ПроизводотМоден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.Места за чување на кредитни картич�

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф�

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Стил : Card Slot3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посе

(3 stypes) Кожа Случаи За Huawei P8 Лајт 2017 Случај За Fundas Huawei Искачи p8 лајт 2017 Случај Покрие Флип паричникот Телеф

РОК М2 Прстен Носителот Случај За i Phone 7 / 7 Плус Луксузни TPU+PC Стојат Телефон Случај Покритие За Apple i Phone 7 �

Ултратенок Транспарентен Силикони Телефон Школка Мека Задниот Поклопец TPU Телефон Случај за Xiaomi Redmi 2 2А�

за iphone 7 7s плус Случај Црна Луксузни Случај за Apple iphone 6 S 6 5 5 S SE Логото Мека TPU+PC Силикони Задниот Поклопец �

(3 Стил) За Huawei Уживаат 6 S Случај Луксузни СТП Кожа Задниот Поклопец Случај за Huawei Уживаат 6s / Чест 6 C Случ�

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Неисправни предмети МОРА да БИДАТ прија�

Овие се купувачите одговорност.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во прим�

Магнетни Размавта Затворање СТП Кожа Сметководствена Покрие Случај За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Holster Спојувалка за Ка

Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка Поправка стапка на нашиот производ е под 1

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит�

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не't обезбедидоволно информации кога прави �

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Функција1, 100% Сосема нов и Одговара За Samsung галакси S2 i91002, Направи на Висок Квалитет на Силикон ,се Чувств�

5.5 инчен Cubot Забелешка S Назад камерата Леќи на Камерата 100% Оригинални Нови Задните Леќи на Камерата Стак

Please wait...