0
clear
  • 5.5 инчен Cubot Забелешка S Back Camera Стаклена Леќа делови Оригинални Нова Задна Камера Стаклена Леќа Замена За Белешка S.
  • -20%
  • -20%
5.5 инчен Cubot Забелешка S Back Camera Стаклена Леќа делови Оригинални Нова Задна Камера Стаклена Леќа Замена За Белешка S.

5.5 инчен Cubot Забелешка S Back Camera Стаклена Леќа делови Оригинални Нова Задна Камера Стаклена Леќа

DEN 474.24

Количината на стоката
Тековен


5.5 инчен Cubot Забелешка S Назад камерата Леќи на Камерата 100% Оригинални Нови Задните Леќи на Камерата Стакло Замена Додатоци За Белешка S Паметен Телефон .
Опис :
• Оригиналниот Назад Камерата Леќи На Камерата За Cubot Забелешка S .
• Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување
• Голема количина на залиха
• Тестирани пред превозот и 100% работи добро
• Испорака во 5 работни дена после потврда на плаќањето
• Одлична по продажба на услуги

Детални карактеристики

Бренд Име:
iParto
Мало Пакет:
No
Тип:
браник
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична
Компатибилен Бренд:
CUBOT Забелешка S
Компатибилен Телефон:
За Cubot Забелешка s
Тип:
Случај

Слични производи

Опис На ПроизводотМоден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.Места за чување на кредитни картич�

Ние само брод да се потврди цел адреси На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот �

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Стил : Card Slot3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посе

за iphone 8 плус Случај Црна Луксузни Случај за Apple iphone 8 Логото Мека TPU+PC Силикони Задниот Поклопец Додатоци�

Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени Ако дестинацијата е Америк

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит�

Овие се купувачите одговорност.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во прим�

Компатибилен : За iphone 8 7 6 6sМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на до�

Aertemisi е најдобро решение, ако сте во потрага за нешто навистина посебен и единствен Ако имате било какви

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф�

(3 stypes) Кожа Случаи За Huawei P8 Лајт 2017 Случај За Fundas Huawei Искачи p8 лајт 2017 Случај Покрие Флип паричникот Телеф

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[Број на модел] : За AsZenfone 3 Max ZC553 KL Случај 5.5 инчен[Материјал] : Направена Од Hig h Квалитет Кожа

Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас.За Samsung Гал�

(3 Стил) За Huawei Уживаат 6 S Случај Луксузни СТП Кожа Задниот Поклопец Случај за Huawei Уживаат 6s / Чест 6 C Случ�

Нови пристигнување За Black Berry Класичен Q20 Случај Луксузни Ретро Крокодил Кожата Книга Покритие За Black Berry

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф�

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Стил : Card Slot3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посе

Ние веруваме дека етрговија ќе донесе погодност на светот Купувачот се одговорни за било каква осигуру�

За повратни информацииВе молиме не остави негативни, неутрални повратни информации или да се отвори би

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф�

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во ор

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.пакет слика : Добредојдовте на нашата продавница !An

100% Сосема нов и висок квалитет ние ќе ви помогнеме ќе одговараат совршено.1 X Сува Ткаенина За Чистење1 X В

Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка Поправка стапка на нашиот производ е под 1

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заNomi i5010 ЕВО MМатеријалВисок Ква�

Функција1, 100% Сосема нов и Одговара За Samsung галакси S2 i91002, Направи на Висок Квалитет на Силикон ,се Чувств�

Please wait...