0
clear
  • за Huawei Искачи P8 Лајт Случај Луксузни Мека TPU Покритие за Huawei P8 Лајт Телефон Силикон Заштита Торба Кожата Врати Опфаќа Случаи
  • -20%
  • -20%
за Huawei Искачи P8 Лајт Случај Луксузни Мека TPU Покритие за Huawei P8 Лајт Телефон Силикон Заштита Торба Кожата Врати Опфаќа Случаи

за Huawei Искачи P8 Лајт Случај Луксузни Мека TPU Покритие за Huawei P8 Лајт Телефон Силикон Заштита Торба

DEN 120.00
DEN 85.00

Количината на стоката
Тековен

Овие се купувачите одговорност.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .

Детални карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.0 inch
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Карактеристики:
Луксузна Ретро Цвет Животински Модели Телефонот Назад Capa fundas маска
дизајн:
Егзотични,Геометриски,Спорт,Сјајна,Апстракт,Цитати & Пораки,Мат,Животно,Гроздобер,Бизнис,Ткаеше,Симпатична,Транспарентна
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Huawei Искачи P8 Лајт
Материјал:
Мека TPU
квалитет:
Највисокото Ниво
Тип:
Моден Ултра Тенок Филм Силикони Телефон Случаи
Состојба:
100% Сосема Нов

Слични производи

5.5 инчен Cubot Диносаурус Назад камерата Леќи на Камерата 100% Оригинални Нови Задните Леќи на Камерата Стак

Нови пристигнување За Black Berry Класичен Q20 Случај Луксузни Ретро Крокодил Кожата Книга Покритие За Black Berry

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф�

Бесплатен Превозот!Опис1) Сосема нов и висок квалитет, направени од издржлива пластика.2) Висок квалитет

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит�

Компатибилен : За iphone 8 7 6 6sМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на до�

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.пакет слика : Добредојдовте на нашата продавница !An

Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме! Случај за Huawei чест 5 A десн

За повратни информацииВе молиме не остави негативни, неутрални повратни информации или да се отвори би

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Стил : Card Slot3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посе

Функција1, 100% Сосема нов и Одговара За Samsung галакси S2 i91002, Направи на Висок Квалитет на Силикон ,се Чувств�

Polka Точки TPU Случај за G2 LGОпис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од

Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени Ако дестинацијата е Америк

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

100% Сосема нов и висок квалитет ние ќе ви помогнеме ќе одговараат совршено.1 X Сува Ткаенина За Чистење1 X В

Опис На ПроизводотМоден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.Места за чување на кредитни картич�

Please wait...