0
clear
  • XINGDUO Луксузни Bling Дијамант Гем Цвет Кристал тежок Случај Покритие за Различни Телефони за Samsung галакси Note3/Note4/Note5 /Note7
  • -20%
  • -20%
XINGDUO Луксузни Bling Дијамант Гем Цвет Кристал тежок Случај Покритие за Различни Телефони за Samsung галакси Note3/Note4/Note5 /Note7

XINGDUO Луксузни Bling Дијамант Гем Цвет Кристал тежок Случај Покритие за Различни Телефони за Samsung галакси

DEN 761.28
DEN 617.00

Количината на стоката
Тековен

Опис
Карактеристики :
1.100% Сосема нов и висок квалитет.
2.Моден desgin
3.Овој случај може да се заштитени од надворешните прашина и гребнатини
4.Тешко, тешко, издржлив случај калапи совршено на вашиот телефон е обликот без компромитирање на употребливост.
5.Овозможува лесен пристап до сите функции, без отстранување на случај.
6.Одговара За Samsung Note3/Note4/Note5 /Note7/S6/S6 edge/S6 работ Плус/S7/S7 Работ,ИТН.
Количина : 1 buc
Боја : Како на сликата
Пакет :
1x Симпатична Лак Bling Кристал Дијамант Тешко Задниот Поклопец Случај
Добредојдовте на нашата продавница.

Детални карактеристики

Материјал:
За Note3 N9000, За Note4 N9100, За Note5 N9200, За Note7
Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
XINGDUO
Мало Пакет:
No
Тип:
кристал случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси Note4,Забелешка 5,Galaxy Note 7

Слични производи

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во ор

РОК М2 Прстен Носителот Случај За i Phone 7 / 7 Плус Луксузни TPU+PC Стојат Телефон Случај Покритие За Apple i Phone 7

A3 стп Кожа Случај За HTC Желба 326 G 526 G 320 610 510 310 600 601 Еден мини 2 ЗА Doogee Валенсија DG800 X3 паметен телефон маскам

Магнетни Размавта Затворање СТП Кожа Сметководствена Покрие Случај За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Holster Спојувалка за Ка

Брз Поглед на Оваа половината телефон торба е дизајниран за ≤6.0 инчен екран паметни телефони, кој е диза

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Рок за apple i Phone 7 / 7 плус TPU Силикони Случај покрие Јасно Ултра Тенок Назад Покритие за i Phone 7 За iphone 6 За iphone

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф

УВ печатење Прилагодено дизајн TPU мека телефон случај за iphone X / 5 / SE / 6 / 6 плус / 7 / 7plusФункција : УВ flatbed печа

за iphone 8 плус Случај Црна Луксузни Случај за Apple iphone 8 Логото Мека TPU+PC Силикони Задниот Поклопец Додатоци

5.5 инчен Cubot Забелешка S Назад камерата Леќи на Камерата 100% Оригинални Нови Задните Леќи на Камерата Стак

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.пакет слика : Добредојдовте на нашата продавница !An

Повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Стил : направен од висок квалитет на стп кожа Бл

За i Phone 7 Случај За i Phone 7 Плус Случај NILLKIN Матирано Shield Назад Покритие За i Phone 7 Плус Случај со Слободни Екр

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не't обезбедидоволно информации кога прави

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Pls ја напушти meassage да му кажете на вашиот модел на телефон и бојата што сакате,така што ние може да ви исп

Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка Поправка стапка на нашиот производ е под 1

Ултратенок Транспарентен Силикони Телефон Школка Мека Задниот Поклопец TPU Телефон Случај за Xiaomi Redmi 2 2А

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Неисправни предмети МОРА да БИДАТ прија

Le Eco Ле s3 X626 случај покрие кожа S 3 Лудиот коњ флип случај за Le Eco ле 2 Про X527 случај Луксузни Le Eco le2 Про X20 слу

Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработ

Please wait...