0
clear
  • Youthsay За Случај Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Случај Луксузни Кожни Телефон Торба За Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Случаи ZC553KL Маска
  • -20%
  • -20%
Youthsay За Случај Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Случај Луксузни Кожни Телефон Торба За Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Случаи ZC553KL Маска

Youthsay За Случај Asus Zenfone 3 Max ZC553KL Случај Луксузни Кожни Телефон Торба За Asus Zenfone 3 Max ZC553KL

DEN 201.12
DEN 177.00

Количината на стоката
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[Број на модел] : За Asus Zenfone 3 Max ZC553 KL Случај 5.5 инчен
[Материјал] : Направена Од Hig h Квалитет Кожа+Силикони
[Функција] : Жена'Style + Мека TPU+ Детелина Шема + Олеснување
[Функција] : Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
♦ Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
♦ Руски Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме!
♦ Забелешка : превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број.
Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Твојот Ред, ве Молиме Изберете превозот начини со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард за Испорака !
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детални карактеристики

Бренд Име:
Youthsay
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
дизајн:
Слатки,Шарени,Обична,Бизнис
Големина:
Phone Cover For Asus Zenfone3 Max ZC553KL ,For Asus ZC553KL 5.5 inch
Компатибилен Бренд:
за Asus
компатибилен Мобилен Телефон:
Паричникот Случај За Zenfone 3 Max ZC553KL ,За Zenfone ZC553KL 5.5
Стил 2:
Заштитете го вашиот телефон од нечистотија,гребнатини
Стилот 3:
Мирување на функцијата и Паричникот стил
Стилот 4:
Направени на СТП кожа со мека обвивка од надвор
Стилот 5:
Skyblue Розова Кафена Црна, Виолетова Сива
Стил 6:
бизнис Мажи мода жени човек Популарни жена девојка момче
Стил 7:
Изработен од мека гума да го држите телефонот на внатрешната
Стилот 8:
Синтетички Кожа мала тежина гума, Силикони TPU Мека Гел

Слични производи

УВ печатење Прилагодено дизајн TPU мека телефон случај за iphone X / 5 / SE / 6 / 6 плус / 7 / 7plusФункција : УВ flatbed печа

Нови пристигнување За Black Berry Класичен Q20 Случај Луксузни Ретро Крокодил Кожата Книга Покритие За Black Berry

(3 stypes) Кожа Случаи За Huawei P8 Лајт 2017 Случај За Fundas Huawei Искачи p8 лајт 2017 Случај Покрие Флип паричникот Телеф

(3 Стил) За Huawei Уживаат 6 S Случај Луксузни СТП Кожа Задниот Поклопец Случај за Huawei Уживаат 6s / Чест 6 C Случ

Ве молиме да го пополните вашето целосно име и презиме 2.Модел на телефон : Телефон Случај За i Phone 6 / 6s / 6

100% Сосема нов и висок квалитет ние ќе ви помогнеме ќе одговараат совршено.1 X Сува Ткаенина За Чистење1 X В

Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка Поправка стапка на нашиот производ е под 1

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заNomi i5010 ЕВО MМатеријалВисок Ква

Aertemisi е најдобро решение, ако сте во потрага за нешто навистина посебен и единствен Ако имате било какви

Опис На ПроизводотМоден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.Места за чување на кредитни картич

Компатибилен : За iphone 8 7 6 6sМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на до

Компатибилен : За Bluboo S8Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на доста

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Стил : Card Slot3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посе

потпирачот е совршен за раце слободно користење на вашиот телефон За Калено Стакло Филм : 1.Експлозијадо

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Неисправни предмети МОРА да БИДАТ прија

за iphone 7 7s плус Случај Црна Луксузни Случај за Apple iphone 6 S 6 5 5 S SE Логото Мека TPU+PC Силикони Задниот Поклопец

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заBluboo S8МатеријалВисок Квалитет

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит

за iphone 8 плус Случај Црна Луксузни Случај за Apple iphone 8 Логото Мека TPU+PC Силикони Задниот Поклопец Додатоци

(3 Стил) За Elephone S7 случај 5.5 Паричникот Флип Кожа силикони назад на Кожата caso За Elephone S7 S 7 Покривајте телеф

Ние веруваме дека етрговија ќе донесе погодност на светот Купувачот се одговорни за било каква осигуру

5.5 инчен Cubot Диносаурус Назад камерата Леќи на Камерата 100% Оригинални Нови Задните Леќи на Камерата Стак

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заLeagoo KIICAA МИКСМатеријалВисок Кв

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф

Polka Точки TPU Случај за G2 LGОпис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од

Please wait...