0
clear
  • Топла Продажба! Летаат Nimbus 8 FS454 Случај Висок Квалитет 5 Бои Мода Флип Ултра-тенок Кожа со Заштитен Капак на Телефонот Торба
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба! Летаат Nimbus 8 FS454 Случај Висок Квалитет 5 Бои Мода Флип Ултра-тенок Кожа со Заштитен Капак на Телефонот Торба

Топла Продажба! Летаат Nimbus 8 FS454 Случај Висок Квалитет 5 Бои Мода Флип Ултра-тенок Кожа со Заштитен Капак

DEN 205.92
DEN 187.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Корисникот за
Летаат Nimbus 8 FS454
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
Допир
Тешко Средината Мека
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

Детални карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Ултра-тенок Шарени Кожа Случај
Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ
Број На Модел На:
Случај За Лета Nimbus 8 FS454
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Тип:
Случај

Слични производи

Ултратенок Транспарентен Силикони Телефон Школка Мека Задниот Поклопец TPU Телефон Случај за Xiaomi Redmi 2 2А�

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не't обезбедидоволно информации кога прави �

Складирање Назад Случај за i Phone 7 / 5В / 5 S 5 SEМожеби, исто така, требаПолнење држач за iphone : Полнење на држ�

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит�

за iphone 7 7s плус Случај Црна Луксузни Случај за Apple iphone 6 S 6 5 5 S SE Логото Мека TPU+PC Силикони Задниот Поклопец �

Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени Ако дестинацијата е Америк

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.пакет слика : Добредојдовте на нашата продавница !An

УВ печатење Прилагодено дизајн TPU мека телефон случај за iphone X / 5 / SE / 6 / 6 плус / 7 / 7plusФункција : УВ flatbed печа

Повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Стил : направен од висок квалитет на стп кожа Бл�

5.5 инчен Cubot Забелешка S Назад камерата Леќи на Камерата 100% Оригинални Нови Задните Леќи на Камерата Стак

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф�

Магнетни Размавта Затворање СТП Кожа Сметководствена Покрие Случај За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Holster Спојувалка за Ка

за iphone 8 плус Случај Црна Луксузни Случај за Apple iphone 8 Логото Мека TPU+PC Силикони Задниот Поклопец Додатоци�

Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработ

Le Eco Ле s3 X626 случај покрие кожа S 3 Лудиот коњ флип случај за Le Eco ле 2 Про X527 случај Луксузни Le Eco le2 Про X20 слу

За i Phone 7 Случај За i Phone 7 Плус Случај NILLKIN Матирано Shield Назад Покритие За i Phone 7 Плус Случај со Слободни Екр

Please wait...