0
clear
  • 8 Големина Универзален Телефон Торба Случај Мазна Шема СТП Кожен Појас Тока Торба Торбичка Клип Holster Паричникот Покритие за IPhone7 6S 6S Плус
  • -20%
  • -20%
8 Големина Универзален Телефон Торба Случај Мазна Шема СТП Кожен Појас Тока Торба Торбичка Клип Holster Паричникот Покритие за IPhone7 6S 6S Плус

8 Големина Универзален Телефон Торба Случај Мазна Шема СТП Кожен Појас Тока Торба Торбичка Клип Holster Паричникот

DEN 402.72

Количината на стоката
Тековен

8 Големина Универзален Телефон Торба Случај Мазна Шема СТП Кожен Појас Тока Торба Торбичка Клип Holster Паричникот Покритие за IPhone7 6 S 6 S Плус
Answer : ___________________________ Note :
има 8 различни големини за да изберете од, ве молиме оставете порака за моделот на вашиот телефон, во спротивно јас ќе брод објектот за 5.5 инчен мобилен телефон, tks!
големина I (7 * 12 * 1.8 CM) -> 3.5 инчи
големина II (6.5 * 13 * 1.5 CM) -> 4.0 inches
големина III (7.5 * 13.8 * 1.8 CM) -> 4.7 инчи
големина IV (8 * 15 * 1.8 CM) -> 5.1 инчи
големина V (8.5 * 15.3 * 2.0 CM) -> 5.5 инчи
големина VI (8.5 * 16 * 1.8 CM) -> 5.7 инчи
големина VII (8.5 * 15.3 * 1.8 CM) -> 5.7 инчи
големина VIII (10 * 17 * 1.8 CM) -> 6,3 инчи

Детални карактеристики

Бренд Име:
xnyocn
Мало Пакет:
No
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-Отпорни,Анти-удар,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 7 Плус
дизајн:
Спорт,Бизнис
Големина:
different size
Карактеристики:
Случај
Компатибилен Телефон Модел 1:
за Леново A2010 a319 a328 A536 a859 К3 Забелешка P70 P780 S60 s820 S850
Компатибилен Телефон Модел 2:
за Алкател еден допир Поп C5 C7 C9 Идол vivo xplay 5
Компатибилен Телефон Модел 3:
за ASUS Zenfone 2 4 5, Zenfone 2 Ze550ml Ze551ml, Zenfone Selfie
Компатибилен Телефон Модел 4:
за IPhone 4 и 4S 5 5SE 5S 5C 6S 6 Плус 6S Плус за oneplus x letv ле 1s
Компатибилен Телефон Модел 5:
за Xiaomi Mi3 Mi4 Mi4C Mi4s Mi4i Mi5 Про Redmi 1 2 Забелешка 2 Забелешка 3
Компатибилен Телефон Модел 6:
за Meizu М1 Забелешка M2 Мини М2 Забелешка MX4 MX4 Про MX5 MX5 Про Meizu Про 5
Компатибилен Телефон Модел 7:
за Nokia lumia 520 535 630 625 640 640 XL 730 830 930 XL X2
Компатибилен Модел На Телефон 8:
Elephone P8000 P9000 Doogee F5 Х5/Pro X6 X6 Про Cubot X15 X16 X17 х2
Компатибилен Модел На Телефон 9:
за Huawei Искачи P6 P7 P8 P8 Лајт Чест 4c 4x 6 7 за LG G2 G3 G4
Компатибилен Модел На Телефон 10:
за Sony Xperia Z1 Z1 Компактен Z2 Z3 Z3 Компактен Z5 Z5 Компактен М2 М4 C3

Слични производи

Рок за apple i Phone 7 / 7 плус TPU Силикони Случај покрие Јасно Ултра Тенок Назад Покритие за i Phone 7 За iphone 6 За iphone

Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработ

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод�

Празно 2 D Сублимација PC+TPU гума Случај за iphone 7 со Алуминиумска вметнете и лепакМикс боја : 10pcs / бојаМикс м

Le Eco Ле s3 X626 случај покрие кожа S 3 Лудиот коњ флип случај за Le Eco ле 2 Про X527 случај Луксузни Le Eco le2 Про X20 слу

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф�

Магнетни Размавта Затворање СТП Кожа Сметководствена Покрие Случај За Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Holster Спојувалка за Ка

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.пакет слика : Добредојдовте на нашата продавница !An

Бесплатен Превозот!Опис1) Сосема нов и висок квалитет, направени од издржлива пластика.2) Висок квалитет

(3 stypes) Кожа Случаи За Huawei P8 Лајт 2017 Случај За Fundas Huawei Искачи p8 лајт 2017 Случај Покрие Флип паричникот Телеф

Овие се купувачите одговорност.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во прим�

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во ор

Please wait...