0
clear
  • За Покривање iphone6S плус Со Дијамант Bling Флип Кожен Паричник Случај Покритие За Coque iphone6 Телефон Случај со картичка слотови
  • -20%
  • -20%
За Покривање iphone6S плус Со Дијамант Bling Флип Кожен Паричник Случај Покритие За Coque iphone6 Телефон Случај со картичка слотови

За Покривање iphone6S плус Со Дијамант Bling Флип Кожен Паричник Случај Покритие За Coque iphone6 Телефон Случај

DEN 412.80
DEN 326.00

Количината на стоката
Тековен


Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Стил : направен од висок квалитет на стп кожа Благородна,Стилски,Атмосферски
2 .
За Покривање iphone6 S плус Со Дијамант Bling Флип Кожен Паричник Случај Покритие За Coque iphone6 Телефон Случај со картичка слотови
Спецификација За Производ :
1 . Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
3 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 das од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Ако имате било каков проблем по примање на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние само брод да се потврди цел адреси. Заштитете го вашиот таблет од капка, гребнатини, чука, влијание како анти-прашина и други daliy штета.
2 Кога ја прими стоката, ве молиме проверете дали пакетот е прекината и стоката е во РЕД.Функција : Случајот со стојат функција , u ltra т hin d esign со c аор h постари.
Испорака :
1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена по исплата потврда.Материјал : Висок квалитет на стп кожа
3 .
4 Предмети ќе бидат брод EMS, DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, мот земји трае само 3-7days работни дена;. Овие трошоци се на купувачот одговорност. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Воздухот Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил, Русија, Турција некаде ќе го одложи mre бидејќи локалните пост за статистика и сопствени.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај.

Детални карактеристики

Материјал:
за iphone6, за iphone6 плус
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 6
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Гроздобер,Jewelled
Големина:
4.7inch
Карактеристики:
дијамант случај
Бренд Име:
Civetman
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Флип Случај

Слични производи

Polka Точки TPU Случај за G2 LGОпис : 1.100% Сосема нов и добар квалитет.2,го Заштитите вашиот телефон бесплатно од

Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме! Случај за Huawei чест 5 A десн

5.5 инчен Cubot Забелешка S Назад камерата Леќи на Камерата 100% Оригинални Нови Задните Леќи на Камерата Стак

Опис На ПроизводотМоден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.Места за чување на кредитни картич�

Pls ја напушти meassage да му кажете на вашиот модел на телефон и бојата што сакате,така што ние може да ви исп�

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод�

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заBluboo S8МатеријалВисок Квалитет

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ �

Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени Ако дестинацијата е Америк

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во ор

за iphone 8 плус Случај Црна Луксузни Случај за Apple iphone 8 Логото Мека TPU+PC Силикони Задниот Поклопец Додатоци�

Ние само брод да се потврди цел адреси На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот �

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Неисправни предмети МОРА да БИДАТ прија�

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не't обезбедидоволно информации кога прави �

Функција1, 100% Сосема нов и Одговара За Samsung галакси S2 i91002, Направи на Висок Квалитет на Силикон ,се Чувств�

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф�

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит�

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.пакет слика : Добредојдовте на нашата продавница !An

Овие се купувачите одговорност.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во прим�

За i Phone 7 Случај За i Phone 7 Плус Случај NILLKIN Матирано Shield Назад Покритие За i Phone 7 Плус Случај со Слободни Екр

Ве молиме да го пополните вашето целосно име и презиме 2.Модел на телефон : Телефон Случај За i Phone 6 / 6s / 6 �

Бесплатен Превозот!Опис1) Сосема нов и висок квалитет, направени од издржлива пластика.2) Висок квалитет

Please wait...