0
clear
  • MANNIYA Празно 2D Сублимација TPU+PC Случај за iphone 7 8 со Алуминиумска Инсерти и лепак Бесплатен Превозот! 100pcs/многу
  • -20%
  • -20%
MANNIYA Празно 2D Сублимација TPU+PC Случај за iphone 7 8 со Алуминиумска Инсерти и лепак Бесплатен Превозот! 100pcs/многу

MANNIYA Празно 2D Сублимација TPU+PC Случај за iphone 7 8 со Алуминиумска Инсерти и лепак Бесплатен Превозот!

DEN 6480.00

Количината на стоката
Тековен


Празно 2 D Сублимација PC+TPU гума Случај за iphone 7 со Алуминиумска вметнете и лепак
Микс боја : 10pcs/боја
Микс модел : 10pcs/модел
ве молиме оставете белешка ако сакате да се меша бои и модели.
Спецификации • Гума • Со метални вметнете за сублимација печатење • За сублимација само
Карактеристики • го Заштитува вашиот телефон од гребнатини и прашина
• Директна надворешен пристап до сите копчиња, контроли, и порти
• Personalizes вашиот мобилен телефон.
• Висок квалитет 512 Круна лента.
• Постојат чиста бела вметнете и сјај бела insert (внеси). Стандардната е чиста бела insert (внеси). Инструкции • Печати ја сликата во обратна • Отстранете заштитен слој од алуминиум вметнете пред притискање • Прикачите слика за да вметнете користење на топлинска лента • Позиција производ со лицето надолу во топлина притиснете • Притиснете со следниве топлина притиснете поставки • Печатење параметри : 180-190 C, 35-45 секунди (за вашиот референца) • Притисок : медиум • Отстранете хартија веднаш

Детални карактеристики

Материјал:
PC + TPU
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8,iPhone 7
Бренд Име:
MANNIYA
дизајн:
Обична
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.7 inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
2D сублимација празно случај
Тип:
2D сублимација празно случај за iphone 7

Слични производи

Le Eco Ле s3 X626 случај покрие кожа S 3 Лудиот коњ флип случај за Le Eco ле 2 Про X527 случај Луксузни Le Eco le2 Про X20 слу

Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка Поправка стапка на нашиот производ е под 1

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф

РОК М2 Прстен Носителот Случај За i Phone 7 / 7 Плус Луксузни TPU+PC Стојат Телефон Случај Покритие За Apple i Phone 7

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Опис На ПроизводотМоден Цртан филм Насликани дизајн и уникатен стил.Места за чување на кредитни картич

Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработ

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заNomi i5010 ЕВО MМатеријалВисок Ква

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заLeagoo KIICAA МИКСМатеријалВисок Кв

Функција1, 100% Сосема нов и Одговара За Samsung галакси S2 i91002, Направи на Висок Квалитет на Силикон ,се Чувств

Нови пристигнување За Black Berry Класичен Q20 Случај Луксузни Ретро Крокодил Кожата Книга Покритие За Black Berry

Бесплатен Превозот!Опис1) Сосема нов и висок квалитет, направени од издржлива пластика.2) Висок квалитет

Овие се купувачите одговорност.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во прим

За повратни информацииВе молиме не остави негативни, неутрални повратни информации или да се отвори би

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф

Компатибилен : За Bluboo S8Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на доста

Ултратенок Транспарентен Силикони Телефон Школка Мека Задниот Поклопец TPU Телефон Случај за Xiaomi Redmi 2 2А

Руски Пријатели, ве молиме дај ни вашиот полно име за испорака, ви Благодариме! Случај за Huawei чест 5 A десн

5.5 инчен Cubot Забелешка S Назад камерата Леќи на Камерата 100% Оригинални Нови Задните Леќи на Камерата Стак

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Неисправни предмети МОРА да БИДАТ прија

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.пакет слика : Добредојдовте на нашата продавница !An

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас.За Samsung Гал

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[Број на модел] : За AsZenfone 3 Max ZC553 KL Случај 5.5 инчен[Материјал] : Направена Од Hig h Квалитет Кожа

(3 stypes) Кожа Случаи За Huawei P8 Лајт 2017 Случај За Fundas Huawei Искачи p8 лајт 2017 Случај Покрие Флип паричникот Телеф

A4 Нови стп Кожа Случај за Лета StratFS401 ЕРА Енергија Стил 2 4 IQ4407 Нано 7 IQ400 W Windows Ера ЕРА Живот за сите 4 4.4 инче

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не't обезбедидоволно информации кога прави

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заBluboo S8МатеријалВисок Квалитет

Please wait...