0
clear
  • За iPhone 7 Случај За iPhone 7 Плус Случај NILLKIN Матирано Shield Назад Покритие За iPhone 7 Плус Случај со Слободни Екран Заштитник
  • -20%
  • -20%
За iPhone 7 Случај За iPhone 7 Плус Случај NILLKIN Матирано Shield Назад Покритие За iPhone 7 Плус Случај со Слободни Екран Заштитник

За iPhone 7 Случај За iPhone 7 Плус Случај NILLKIN Матирано Shield Назад Покритие За iPhone 7 Плус Случај со

DEN 363.36
DEN 345.00

Количината на стоката
Тековен


За i Phone 7 Случај За i Phone 7 Плус Случај NILLKIN Матирано Shield Назад Покритие За i Phone 7 Плус Случај со Слободни Екран Заштитник
NILLKIN Супер Матирано Штит :
Користете увезени животната средина PC материјали. Формирана од страна на високо прецизни инјектирање
лиење машина со висока температура. Двете страни ги користат најновите dustless matte
УВ сликарство технологија, со удобно чувство на допир и елегантен изглед.
На ригидност е доволно добар да не пренесувате и да прекинеме лесно. Отворен калап според вистински мобилен телефон со прецизна функција дупки. Може да се справи како слободно, како што сака.
На површината се користи за истакнатите точка дизајн, носат-отпорни, анти-лизгање, прашина-доказ, анти-отпечатоци и лесно да се чисти.

Детални карактеристики

Материјал:
За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 7 Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
NILLKIN
Големина:
inch
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Мат,Обична,Бизнис
Карактеристики:
NILLKIN Супер Матирано Штит
боја:
Црна, Бела, Црвена, Златна, Кафеава, Розово Злато
Производот Категорија:
задниот поклопец случај
Начин На Продажба.:
Мало И Трговија На Големо
Место:
Шенжен Guangdong Кина
додаток:
Екран Заштитник Де-бришење прашина бришење прашина Налепница Екран Платно
Број На Модел На:
Случај За iPhone 7/7 Плус

Слични производи

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф

Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас.За Samsung Гал

Нови пристигнување За Black Berry Класичен Q20 Случај Луксузни Ретро Крокодил Кожата Книга Покритие За Black Berry

Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна.пакет слика : Добредојдовте на нашата продавница !An

(3 Стил) За Huawei Уживаат 6 S Случај Луксузни СТП Кожа Задниот Поклопец Случај за Huawei Уживаат 6s / Чест 6 C Случ

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позит

Складирање Назад Случај за i Phone 7 / 5В / 5 S 5 SEМожеби, исто така, требаПолнење држач за iphone : Полнење на држ

Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени Ако дестинацијата е Америк

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заNomi i5010 ЕВО MМатеријалВисок Ква

Ултратенок Транспарентен Силикони Телефон Школка Мека Задниот Поклопец TPU Телефон Случај за Xiaomi Redmi 2 2А

Ве молиме да го пополните вашето целосно име и презиме 2.Модел на телефон : Телефон Случај За i Phone 6 / 6s / 6

Бесплатен Превозот!Опис1) Сосема нов и висок квалитет, направени од издржлива пластика.2) Висок квалитет

Овие се купувачите одговорност.Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во прим

Функција1, 100% Сосема нов и Одговара За Samsung галакси S2 i91002, Направи на Висок Квалитет на Силикон ,се Чувств

УВ печатење Прилагодено дизајн TPU мека телефон случај за iphone X / 5 / SE / 6 / 6 плус / 7 / 7plusФункција : УВ flatbed печа

Рок за apple i Phone 7 / 7 плус TPU Силикони Случај покрие Јасно Ултра Тенок Назад Покритие за i Phone 7 За iphone 6 За iphone

Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработ

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[Број на модел] : За AsZenfone 3 Max ZC553 KL Случај 5.5 инчен[Материјал] : Направена Од Hig h Квалитет Кожа

Please wait...