0
clear
  • Yilong 4'x6 Традиционални градина тепих поволна четири сезона дизајн иран персискиот килим (0118)
  • -20%
  • -20%
Yilong 4'x6 Традиционални градина тепих поволна четири сезона дизајн иран персискиот килим (0118)

Yilong 4'x6 Традиционални градина тепих поволна четири сезона дизајн иран персискиот килим (0118)

DEN 161280.00
DEN 112896.00

Количината на стоката
Тековен

Yilong 4'x6 " Традиционални градина тепих поволна четири сезона дизајн иран персискиот килим (0118)
Килим Бр 0118
Занаети Рака заврзана
Материјал S ilk
Големина 4ft x 6ft (x 122cm 183cm)
Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услуга
Плаќање Онлајн плаќање или Т/T, Western Union, Paypal, итн.
Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли/м 2 )
* Рачно Изработени Свила Килим Фотографии *
Овој килим е 100% handknotted. Производство на време : Околу. 6 месеци. Овој килим е направен од казна свила. Големина : 4ft x 6ft (x 122cm 183cm) ве Молиме да го видите прекрасниот дизајн и живописни бои. Ве молиме погледнете го убаво класичен дизајн. Ве молиме погледнете го густа назад на овој килим.
~ Ние сме фабрика!
~150 години историја; 9000 ткајачки ~
~ Ова Килим прикажана тука е во парк!
~ Ние можеме да брод за вас денес!
* Како ги Направи овие Прекрасни Свила Килими *
100% Направени од страна на Страна, Јазол од Јазолот Трпеливо
* Клиентот посети Yilong *
Yilong има продаваат рачно изработени свила тепих на над 60 земји во светот.
* Пакување и Испорака *
Валани за мали димензии килими, Укината за големи димензии килими; Бесплатен превозот
- FAQ / Ние сме секогаш во вашата УСЛУГА -
1.Плаќање Корисниците може да направи плаќање преку Aliexpress онлајн. Исто така, ја прифати Т/T) или Western Union.
2. Превозот Обично ќе брод на килим од DHL/UPS/Федекс/ТНТ експрес со бесплатен превозот, ова е врата до врата брза испорака услуга, пристигнуваат од целиот свет во рок од 5 - 9 дена.
3. Царина Царинска фактура ќе биде напишан со мала вредност, поголемиот дел од времето нема царина потребно. Ако имате посебни барање за царински проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.
4. Враќање Врати се прифати, ако постои било кој квалитет на проблемот на нашето килими. Ве молиме контактирајте со нас однапред, пред да започнеш враќање, ви благодариме!

Детални карактеристики

Големина:
122cm x 183cm
Материјал:
100% Свила
Употреба:
Кат,Молитва,Хотел,Дома
Број На Модел На:
0118-4'x6
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
YILONG
дизајн:
Персискиот
Функција:
Против Пролизгување
Техника:
рака заврзана
Килим квалитет:
230 линии; 367kpsi (570,000 јазли/m2)
Големина:
4ft x 6ft (122cm x 183cm)
Инвентар:
Од 20.000 компјутери персискиот килим
Карактеристично:
Перат рака заврзана килим
Услуга:
Прилагодено Дизајн И Големина Килим Прифатливо

Слични производи

50 / парчеБесплатен превозот Целата продажба на евтини tapestris светски познати уметност ткаенина оркестар

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настав

Така, бојата ќе биде повеќе мракот отколку печатење.Превозот1.Надоместокот ќе биде донесена откако item(s)

Сосема нов и висок квалитет Карактеристики не се лизга поддршка за безбедност Применливи сцена дневна

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивна

Детали За Производот : Апстракт Кратка Дневна Соба ТепихГолемина : Како се покаже погореМатеријал : Како

Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 1535days.Tapestry со нивните благородни стил, уникатен уметни

Нешто со решение Потврда и Повратни информации Вашите позитивни повратни информации е многу важно за н

Yilong 5.5'x8' рачно изработени сина тепих флорални рака заврзана кинески килими (1191)Килим Бр 1191Занаети Рака з

Производство : Материјал : ПолиестерГолемина : 120 X160cm 120 X180cm 140 X200cm 160 X230cm 180 X280cm 200 X300cm Пакет се вклучени : 1 П

Yilong 8'x10' персискиот тепих розова исклучителна рака заврзана ориентални област волна килими (1336)Килим Бр

Опис на производот ·Материјал : Полиестер ·Пакет се вклучуваат : 1 парче tapestry ·Печати : Само една страна п

Тепих За Дневна Соба и Спалната соба Кул Сина, Сива Браун Решетки Кадифен Ткаенина Велур Душеци tapetes де co

Ако имате посебни барање за царински проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно Исто така, ја приф

Please wait...