0
clear
  • Yilong 5.5'x8' рачно изработени сина тепих флорални рака заврзана кинески килими (1191)
  • -20%
  • -20%
Yilong 5.5'x8' рачно изработени сина тепих флорални рака заврзана кинески килими (1191)

Yilong 5.5'x8' рачно изработени сина тепих флорални рака заврзана кинески килими (1191)

DEN 295680.00
DEN 206976.00

Количината на стоката
Тековен

Yilong 5.5'x8' рачно изработени сина тепих флорални рака заврзана кинески килими (1191)
Килим Бр 1191
Занаети Рака заврзана
Материјал S ilk
Големина 5.5 ft x 8ft (168cm x 244cm)
Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услуга
Плаќање Онлајн плаќање или Т/T, Western Union, Paypal, итн.
Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли/м 2 )
* Рачно Изработени Свила Килим Фотографии *
Овој килим е 100% handknotted. Производство на време : Околу. 9 месеци. Овој килим е направен од казна свила. Големина : 5.5 ft x 8ft (168cm x 244cm) ве Молиме да го видите прекрасниот дизајн и живописни бои. Ве молиме погледнете го убаво класичен дизајн. Ве молиме погледнете го густа назад на овој килим.
~ Ние сме фабрика!
~150 години историја; 9000 ткајачки ~
~ Ова Килим прикажана тука е во парк!
~ Ние можеме да брод за вас денес!
* Како ги Направи овие Прекрасни Свила Килими *
100% Направени од страна на Страна, Јазол од Јазолот Трпеливо
* Клиентот посети Yilong *
Yilong има продаваат рачно изработени свила тепих на над 60 земји во светот.
* Пакување и Испорака *
Валани за мали димензии килими, Укината за големи димензии килими; Бесплатен превозот
- FAQ / Ние сме секогаш во вашата УСЛУГА -
1.Плаќање Корисниците може да направи плаќање преку Aliexpress онлајн. Исто така, ја прифати Т/T) или Western Union.
2. Превозот Обично ќе брод на килим од DHL/UPS/Федекс/ТНТ експрес со бесплатен превозот, ова е врата до врата брза испорака услуга, пристигнуваат од целиот свет во рок од 5 - 9 дена.
3. Царина Царинска фактура ќе биде напишан со мала вредност, поголемиот дел од времето нема царина потребно. Ако имате посебни барање за царински проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.
4. Враќање Врати се прифати, ако постои било кој квалитет на проблемот на нашето килими. Ве молиме контактирајте со нас однапред, пред да започнеш враќање, ви благодариме!

Детални карактеристики

Големина:
168cm x 244cm
Материјал:
100% Свила
Употреба:
Кат,Молитва,Патување,Хотел,Дома
Број На Модел На:
1191-5.5'x8'
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
YILONG
дизајн:
Персискиот
Функција:
Против Пролизгување
Техника:
рака заврзана
Килим квалитет:
230 линии; 367kpsi (570,000 јазли/m2)
Големина:
5.5ft x 8ft (168cm x 244cm)
Инвентар:
Од 20.000 компјутери персискиот килим
Карактеристично:
Перат рака заврзана килим
Услуга:
Прилагодено Дизајн И Големина Килим Прифатливо

Слични производи

Сосема нов и висок квалитет Карактеристики не се лизга поддршка за безбедност Применливи сцена дневна

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

Ако сте задоволни со објектот што го наредил, ве молиме оставете позитивни повратни информации, така шт

Опис на производот ·Материјал : Полиестер ·Пакет се вклучуваат : 1 парче tapestry ·Печати : Само една страна п

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 1535days.Tapestry со нивните благородни стил, уникатен уметни

Yilong 8'x10' Ориентални свила тепих беж и розова рачно изработени исклучителна волна килими (1332)Килим Бр 1332З

Тоа, исто така, останува во место! Единственото нешто е што тоа е тенка.Foy било предмети,ве молиме испрате

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Вашиот satisfation е нашата извршување.Контактирајте

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ние ќе се потрудиме да ги реш

Производ : Вклопуваат Објект : Применливи сцена : дома боја Категорија : Овошје Мозаик Киви Лимон Лубениц

Детали За Производот : Апстракт Кратка Дневна Соба ТепихГолемина : Како се покаже погореМатеријал : Како

Сосема нов и висок квалитет Карактеристики не се лизга поддршка за безбедност Применливи сцена дневна

40x60cm Мода Тепих Овална Полиестер Кадифен Против Пролизгување Мека Подлога Соба Кат Троседот Душеци За К

Нешто со решение Потврда и Повратни информации Вашите позитивни повратни информации е многу важно за н

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настав

Таму ќе биде малку коса се пролева за нови крзно производи, кои главно се предизвикани од сечење и споју

Информации за производот Име : Collector ' s Edition taperubber Mat гума Шема : дигитално печатење Големина : околу 40 x 60 с

Тоа?s ткаенина уметничка слика направени од различни бои предиво,ткаени за жакард loom.00 / парчеБесплатен

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивна

Yilong 8'x10' Антички tabriz тепих беж и розова исклучителна ориентални волна ориентални килими (1315)Килим Бр 1315З

Please wait...