0
clear
  • Yilong 5.5'x8' Антички рачно изработени свила црвениот тепих рака заврзана персиски килими евтини (1673)
  • -20%
  • -20%
Yilong 5.5'x8' Антички рачно изработени свила црвениот тепих рака заврзана персиски килими евтини (1673)

Yilong 5.5'x8' Антички рачно изработени свила црвениот тепих рака заврзана персиски килими евтини (1673)

DEN 295680.00
DEN 206976.00

Количината на стоката
Тековен

Yilong 5.5'x8' Антички рачно изработени свила црвениот тепих рака заврзана персиски килими евтини (1673)
Килим Бр 1673
Занаети Рака заврзана
Материјал S ilk
Големина 5.5 ft x 8ft (168cm x 244cm)
Превозот Бесплатен превозот+врата до Врата услуга
Плаќање Онлајн плаќање или Т/T, Western Union, Paypal, итн.
Квалитетот 230 линии; 367 kpsi (570,000 јазли/м 2 )
* Рачно Изработени Свила Килим Фотографии *
Овој килим е 100% handknotted. Производство на време : Околу. 9 месеци. Овој килим е направен од казна свила. Големина : 5.5 ft x 8ft (168cm x 244cm) ве Молиме да го видите прекрасниот дизајн и живописни бои. Ве молиме погледнете го убаво класичен дизајн. Ве молиме погледнете го густа назад на овој килим.
~ Ние сме фабрика!
~150 години историја; 9000 ткајачки ~
~ Ова Килим прикажана тука е во парк!
~ Ние можеме да брод за вас денес!
* Како ги Направи овие Прекрасни Свила Килими *
100% Направени од страна на Страна, Јазол од Јазолот Трпеливо
* Клиентот посети Yilong *
Yilong има продаваат рачно изработени свила тепих на над 60 земји во светот.
* Пакување и Испорака *
Валани за мали димензии килими, Укината за големи димензии килими; Бесплатен превозот
- FAQ / Ние сме секогаш во вашата УСЛУГА -
1.Плаќање Корисниците може да направи плаќање преку Aliexpress онлајн. Исто така, ја прифати Т/T) или Western Union.
2. Превозот Обично ќе брод на килим од DHL/UPS/Федекс/ТНТ експрес со бесплатен превозот, ова е врата до врата брза испорака услуга, пристигнуваат од целиот свет во рок од 5 - 9 дена.
3. Царина Царинска фактура ќе биде напишан со мала вредност, поголемиот дел од времето нема царина потребно. Ако имате посебни барање за царински проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.
4. Враќање Врати се прифати, ако постои било кој квалитет на проблемот на нашето килими. Ве молиме контактирајте со нас однапред, пред да започнеш враќање, ви благодариме!

Детални карактеристики

Големина:
168cm x 244cm
Материјал:
100% Свила
Употреба:
Кат,Молитва,Патување,Хотел,Дома
Возрасна Група:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
YILONG
дизајн:
Персискиот
Функција:
Против Пролизгување
Број На Модел На:
1673-5.5'x8'
Техника:
рака заврзана
Килим квалитет:
230 линии; 367kpsi (570,000 јазли/m2)
Големина:
5.5ft x 8ft (168cm x 244cm)
Инвентар:
Од 20.000 компјутери персискиот килим
Карактеристично:
Перат рака заврзана килим
Услуга:
Прилагодено Дизајн И Големина Килим Прифатливо

Слични производи

За Нашата Продавница1.Материјал : 45% памук, 45% полиестер, 10% viscose влакна Ако имате било какви проблеми со на

Yilong 8'x10' Антички персискиот тепих беж и розова исклучителна ориентални рачно изработени tabriz волна килим

Yilong 6'x9' Иран тепих поволна традиционалните персиски заврзана килим (0741)Килим Бр 0741Занаети Рака заврзана

Сосема нов и висок квалитет Карактеристики не се лизга поддршка за безбедност Применливи сцена дневна

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно Вашиот satisfation е нашата извршување.Контактирајте

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

Yilong 8'x10' персискиот тепих розова исклучителна рака заврзана ориентални област волна килими (1336)Килим Бр

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

Yilong 8'x10' Ориентални кат волнени теписи розова персискиот исклучителна волна, свила површина тепих (1320)Ки

Сосема нов и висок квалитет Карактеристики не се лизга поддршка за безбедност Применливи сцена дневна

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивна

Производ : Вклопуваат Објект : Применливи сцена : дома боја Категорија : Овошје Мозаик Киви Лимон Лубениц

Тоа, исто така, останува во место! Единственото нешто е што тоа е тенка.Foy било предмети,ве молиме испрате

Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 1535days.Tapestry со нивните благородни стил, уникатен уметни

Ако сте задоволни со производи и услуги,ве молиме да ни остават сите 5ѕвезда повратни информации Потврд

Опис на производот ·Материјал : Полиестер ·Пакет се вклучуваат : 1 парче tapestry ·Печати : Само една страна п

Така, бојата ќе биде повеќе мракот отколку печатење.Превозот1.Надоместокот ќе биде донесена откако item(s)

?ף??????????? (функција (г) { var t=d.create Element("скрипта");т.type="text / javascript";т.async=true;т.id="тбсветилникaplus"; т.set Attribute("exparams","c

Крзно од различни серии може да предизвика и благо боја разлики3 Ви благодариме за вашето разбирање, ви

Информации за производот Име : Collector ' s Edition taperubber Mat гума Шема : дигитално печатење Големина : околу 40 x 60 с

Yilong 6'x9' турски свила класичен тепих поволна традиционалните пурпурна свила рака заврзана килим (0737)Кили

50 / парчеБесплатен превозот Целата продажба на евтини tapestris светски познати уметност ткаенина оркестар

1 Ако треба да се купи свадба ставка и изберете го Изразат испорака, ве молиме да се обиде најдобро да се

Please wait...